Kajetan Kajetanowicz oraz World eX w Motowizji

W kwietniu Motowizja zaprasza na moc simracingowych emocji. W czwartek 1 kwietnia o 20:00 czeka nas kolejna runda RCCO World eX - wirtualnych zmagań na platformie rFactor 2. Unikatowy format na wzór rallycrossu oraz pojazdy o mocy 1000 koni mechanicznych sprawiają, że każdy wyścig pełen jest emocji. W stawce zobaczymy topowych simracerów, ale także profesjonalnych kierowców wyścigowych jak Romain Grosjean czy Bruno Senna.

W przerwie podczas świątecznych przygotowań w piątek, 2 kwietnia o 20:00 zachęcamy do obejrzenia kolejnego odcinka serii Kultowe Rajdowe, którego bohaterem będzie Volkswagen Golf.

Natomiast w niedzielę, po wielkanocnym śniadaniu o 11:30 Motowizja wraz z Kajetanem Kajetanowiczem zaprasza na podsumowanie jego przygotowań do nadchodzącego sezonu WRC. Startujący w Rajdowych Mistrzostwach Świata Kajetan Kajetanowicz zaprosił ekipę filmową na swoje treningi zimowe. Odwiedzimy LOTOS Rally Team w kilku miejscach, by dokładnie i od środka przyjrzeć się przygotowaniom do sezonu WRC. Razem z Kajto, widzownie Motowizji przeniosą się na stok narciarski, gdzie ustronianin postanowił pobić rekord prędkości... rajdówką.