PULS 2 z PASMEM PULS KIDS LIDEREM W GRUPIE 4-12!
15% SHR W MAJU!

Na początku marca br. Telewizja Puls uruchomiła na kanale PULS 2 wielogodzinne pasmo Puls Kids, z najlepszymi animacjami dla dzieci. Pasmo notuje znakomitą oglądalność w grupie dzieci 4-12 lat, a kanał PULS 2 jest liderem w tej grupie od momentu premiery pasma!

PULS 2, od momentu premiery pasma Puls Kids, w czasie jego trwania, z miesiąca na miesiąc notuje rosnące wyniki oglądalności w grupie dzieci w wieku 4-12 lat:

  • ​w marcu było to 11,5% SHR,
  • w kwietniu 13,2% SHR
  • a w maju - aż 15% SHR

(dane: Nielsen, 09.03.-24.05.2020, pn-pt 06:45-19:59).

W każdym z tych miesięcy kanał PULS 2 zajmował pozycję lidera wśród dzieci 4-12!

O paśmie Puls Kids

Pasmo Puls Kids na kanale PULS 2 prezentuje najlepsze animacje dla całej rodziny. Powstało w miejsce pasma Junior TV, otrzymując nowe logo, odświeżoną oprawę antenową oraz nowego Brand Hero – animowanego Jeżyka.

Programy w ramach pasma można oglądać od poniedziałku do piątku od godz. 06.45 do 20.00. Oferta Puls Kids jest różnorodna, a wśród najchętniej oglądanych pozycji znajdują się nie tylko animacje (m.in. „Psi Patrol”, „Alvin i wiewiórki”, „Marta Mówi”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Mustang: Duch wolności”), ale również krótkie animowane formy z Jeżykiem w roli głównej.

Uzupełnieniem pasma Puls Kids jest obecność on-line: nowa strona pulskids.pl z atrakcyjną „Strefą zabawy”, na której dzieci i ich rodzice znajdą bogatą i stale uzupełnianą ofertę: kolorowanki, łamigłówki, interaktywne gry, konkursy z nagrodami i multimedia, profil na Facebooku i na Tik Toku.

O godzinie 20.00 w PULS 2 zaczyna się ramówka dedykowana dla widzów dorosłych, którzy znajdą w niej najlepsze seriale, programy rozrywkowe i filmy.