Czerwiec pełen sportowych emocji w Eurosporcie

Puchar Niemiec – półfinały z najlepszym komentarzem

Już 9 i 10 czerwca w Eurosporcie 1 zobaczymy na żywo wielkie gwiazdy piłki nożnej na czele z Robertem Lewandowskim i jego kolegami z Bayernu Monachium! Mistrzowie Niemiec i obrońcy tytułu powalczą o awans do finału Pucharu Niemiec z Eintrachtem Frankfurt. Bawarczycy będą mieli szansę wzięcia rewanżu za finał z 2018 roku, gdy niespodziewanie drużyna z Frankfurtu wygrała 3:1.  Eintracht wystąpił w finałowym spotkaniu także w 2017 roku, kiedy musiał uznać wyższość Borussii Dortmund.

Fantastycznie zapowiadające się spotkanie Bayernu z Eintrachtem skomentuje na antenie Eurosportu jeden z najlepszych komentatorów w Polsce i wielki znawca niemieckiej piłki nożnej – Mateusz Borek. Będzie on także komentatorem zaplanowanego na 4 lipca wielkiego finału, który zostanie rozegrany na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

W drugim spotkaniu półfinałowym zagra 1. FC Saarbruecken i Bayerem Leverkusen, w którego barwach wystąpi jeden z największych talentów niemieckiej piłki – Kai Havertz. Zdecydowanymi faworytami do gry w finale są Bayern i Bayer.

Snookerowy turniej z udziałem największych gwiazd

Turniej Championship League zostanie rozegrany od 1 do 11 czerwca w Milton Keys. Za zamkniętymi drzwiami zagrają największe snookerowe sławy na czele z Ronniem O’Sullivanem, Juddem Trumpem, Neilem Robertsonem, Markiem Selbym, Markiem Allenem i Kyrenem Wilsonem. Pula nagród wyniesie aż 218 tys. funtów, a zawodnicy zmierzą się w dwóch fazach grupowych i fazie finałowej.

Podczas 11 dni rywalizacji rozegrane zostanie 126 spotkań. 64 zawodników zostanie podzielonych na czteroosobowe grupy, a zwycięzca każdej awansuje do kolejnej fazy grupowej. Wyłoni ona czterech finalistów, którzy w ciągu jednego dnia – 11 czerwca – rozegrają mecze w systemie grupowym każdy z każdym. Championship League na antenach Eurosportu skomentują znakomici eksperci stacji: Rafał Jewtuch, Przemek Kruk, Michał Ebert, Grzegorz Biernadski i Jarosław Kowalski.

Największe sukcesy polskich kolarzy od 15 czerwca w Eurosporcie 1

Eurosport 1 przypomni kibicom największe sukcesy polskich kolarzy w ostatnich latach! Od 15 czerwca widzowie będą mogli przeżyć ponownie fantastyczne wygrane m.in. Michała Kwiatkowskiego, Rafała Majka i Tomasza Marczyńskiego podczas wielkich tourów, prestiżowych wyścigów etapowych i najważniejszych klasyków. Wszystko rzecz jasna z komentarzem znakomitych ekspertów Eurosportu: Tomasza Jarońskiego, Dariusza Baranowskiego i Adama Probosza.

Wirtualny wyścig LeMans 24h!

24-godzinny wyścig LeMans to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie motoryzacji. Już 13 i 14 czerwca widzowie Eurosportu będą mogli emocjonować się wirtualnym ściganiem na legendarnym torze. Na starcie staną profesjonalni kierowcy i najlepsi gamerzy. Kto najlepiej wytrzyma trudy wyścigu? Odpowiedź tylko w Eurosporcie 1!