PULS 2 W MARCU: PEŁNOMETRAŻOWE ANIMACJE Z SERII „BARBIE”® ,NOWOŚĆ – „MONCHHICHI” I WIELE INNYCH WSPANIAŁYCH ANIMACJI!

W marcu kanał PULS 2, w rodzinnym paśmie „Junior TV” od poniedziałku do piątku od 06:00 do wieczora, oraz w sobotnie przedpołudnia, zaprasza na uwielbiane przez dzieci i ich rodziców seriale animowane.

PULS 2 wyemituje m.in. premierowe odcinki uwielbianej przez dzieci z całego świata bajki – „Monchhichi”. Ta wspaniała animacja opowiada o przygodach, mieszkających w magicznej krainie dzielnych twórców i opiekunów snów. „Monchhichi” przeniosą widzów do swojego magicznego świata i udowodnią, że ich praca jest cięższa niż mogłoby się wydawać.  

Marcowe weekendy w PULS 2 to z kolei pełnometrażowe animacje z serii „Barbie”® z okazji 60. urodzin najsłynniejszej lalki świata. Widzowie zobaczą premierowo takie tytuły jak: „Barbie: Rockowa Księżniczka”, „Barbie i siostry na tropie piesków”, „Barbie: Gwiezdna przygoda”, „Barbie: Superksiężniczki” czy „Barbie i siostry w krainie kucyków”.

W PULS 2 nie zabraknie także znanych i lubianych przez widzów tytułów takich jak: „Marta mówi”, „Strażak Sam”, „Bob Budowniczy”, „Tomek i przyjaciele”, „Kot-o-ciaki”, „Kumple z dżungli na ratunek” i wiele innych!

A już od kwietnia kanał PULS 2 wyemituje premierowe odcinki bajki „Molang” –animacji uwielbianej przez najmłodszych widzów z całego świata. „Molang” opowiada o niezwykłych przygodach dwójki przyjaciół – zwariowanego królika Molanga oraz małego kurczaczka Piu Piu. Ta pełna humoru bajka za pomocą prostych historii bawi i uczy najważniejszych wartości.