PULS 2 W GRUDNIU: „BARBIE I SIOSTRY W KRAINIE KUCYKÓW”, „OPOWIEŚĆ WIGILIJNA FLINTSTONÓW”, „PO ROZUM DO MRÓWEK” I WIELE INNYCH WSPANIAŁYCH ANIMACJI!

W grudniu PULS 2 zaprasza na moc znakomitych pełnometrażowych animacji jak: „Barbie i podwodna tajemnica 2”, „Barbie i siostry w Krainie Kucyków”, „Opowieść wigilijna Flintstonów”, „Po rozum do mrówek”. Ponadto - ulubione przez dzieci i ich rodziców seriale: „Straszne historie Maszy”, „Tomek i przyjaciele”, „Psi Patrol”, „Blaze i mega maszyny” czy „Baranek Shaun”.

W grudniu PULS 2 przygotował moc znakomitych pełnometrażowych animacji. Wśród tytułów m.in. dwa filmy o przygodach Barbie, czyli „Barbie i podwodna tajemnica 2” (sobota 8 grudnia, godz. 10:30) oraz „Barbie i siostry w Krainie Kucyków” (niedziela 9 grudnia, godz. 09:25). Ponadto – świąteczna przygoda sympatycznych jaskiniowców w filmie „Opowieść wigilijna Flintstonów” (niedziela 9 grudnia, godz. 10:50) oraz „Po rozum do mrówek” (niedziela 9 grudnia, godz. 12:25) – historia niesfornego chłopca, który zalał wodą mrowisko i za karę został zmniejszony do rozmiarów owada.

W autorskim paśmie „Junior TV”, nadawanym od poniedziałku do piątku od 06:00 do wieczora, oraz w sobotnie przedpołudnia, PULS 2 nadaje wysokiej jakości animacje dla całej rodziny. W grudniu będą to m.in. seriale: „Straszne historie Maszy”, „Listonosz Pat – przesyłki specjalne”, „Kot-o-ciaki”, „Tomek i przyjaciele”, „Psi Patrol”, „Strażak Sam”, „Blaze i mega maszyny”, „Baranek Shaun” i wiele innych!