NICKELODEON NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANYM KABLOWO-SATELITARNYM KANAŁEM DZIECIĘCYM W POLSCE

Nickelodeon to niekwestionowany lider wśród kablowo-satelitarnych kanałów dziecięcych w Polsce, który w październiku dotarł aż do 1,2 mln dzieci w wieku 4-12 lat (COV miesięczny), osiągając tym samym udział na poziomie 6,2% (SHR% A4-12). Nick Jr natomiast jest drugim najchętniej wybieranym dziecięcym kanałem kablowo-satelitarnym w Polsce, z udziałem 3,6% SHR% w tej samej grupie wiekowej. Ponadto trzy stacje dziecięce grupy Viacom, osiągają udział na poziomie 11,6% SHR% w grupie A4-12.   

Wysoka oglądalność kanału wiąże się z szeroką ofertą programową, jaką Nickelodeon proponuje swoim widzom. Tej zimy także nie będą mogli narzekać na nudę. Na antenie od 22 do 23 grudnia wyemitowany zostanie specjalny świąteczny maraton, w ramach którego widzowie będą mogli obejrzeć świąteczne odcinki uwielbianych przez nich seriali animowanych, w tym „Grzmotomocnych”, „Niebezpiecznego Henryka” oraz „Wróżków Chrzestnych”. Z kolei w Wigilię odbędzie się maraton filmowy, w trakcie którego wyemitowane zostaną takie produkcje jak „Big Time Rush”, „Poszukiwacze świętego Mikołaja” oraz „Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta”. Na widzów czeka także minimaraton ulubionych kreskówek na Nickelodoeon, w ramach którego wyświetlone zostaną „Pingwiny z Madagaskaru”, „Zagadki Rodziny Hunterów”, a także „iCarly” oraz „SpongeBob Kanciastoporty.

Na kanale Nickelodeon nie zabraknie także nowości, w tym premierowych odcinków „Vikki RPM”, które będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:05. To jednak nie wszystko. Od poniedziałku do piątku o godz. 17:45 wyemitowane zostaną nowe odcinki serialu „Przystanek Star Falls”. Widzów z pewnością ucieszy również fakt, że w każdą sobotę o godz. 16:00 odbywać się będzie maraton filmowy, w trakcie którego na antenie pojawią się takie filmy jak „Monster High: Szkoła Duchów” oraz „Albert”.

Dane: NAM, X 2018 A4-12 COV, Reach&Frequency, A4-12 SHR% Dayparts.