Przygody Pirata Santiago na antenie Nick Jr!

Nick Jr oferuje programy i seriale skierowane do najmłodszych. Dzieci mogą zanurzyć się w krainie wyobraźni i przeżyć niezapomniane przygody razem z ulubionymi bohaterami.

Na małych widzów czeka już Pirat Santiago Montes, który zabierze swich towarzyszy w rejs pełen przygód. Odważna grupa młodych piratów będzie ratować ludzi na morzu, poszukiwać skarbów i dbać o spokój na karaibskich wodach. Serial „Santiago z mórz” przedstawia nie tylko niesamowite przygody bohaterów, ale także zapoznaje młodych widzów z elementami kultury hiszpańskiej i latyno-karaibskiej.

Nie zabraknie również przygód ośmiorga odważnych szczeniąt – Marshall’a, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Skye’a, Everest’a i Tracker’a, które pod okiem dziesięcioletniego chłopca Ryder’a w każdym odcinku podejmą się trudnych wyzwań i udzielą pomocy mieszkańcom miasta. Bohaterowie uwielbianej animacji „Psi patrol” udowadniają, że żaden psiak nie jest na tyle mały, by nie mógł przyjść na ratunek potrzebującym.

Na widzów czekają, także bohaterowie seriali „Blaze i mega maszyny”, „Świnka Peppa”, „Przygody misia Paddingtona”, „Barbapapa” i wiele innych!