Październik pełen atrakcji na Nickelodeon!

 Już 4 października na antenę wraca interaktywny format Nickelodeon Master! Tym razem widzowie będą mogli dołączyć do wspólnej zabawy podczas maratonu „Danger Force”. Wystarczy, że podczas oglądania programu, widzowie za pomocą aplikacji, będą odpowiadać na pytania, które pojawią się na ekranie telewizora. Uczestnicy zabawy mają 60 sekund, aby udzielić poprawnej odpowiedzi. Aby wziąć udział w grze, wystarczy pobrać aplikację Nickelodeon Master i oglądać maraton z „Danger Force” od poniedziałku do piątku (4-15 października), o godzinie 17:50. Sprawdźmy, kto jest nowym Mistrzem Nickelodeon!

Stacja przygotowała dla swoich widzów aż 4 premiery! Już 11 października widzowie poznają serial pt. „Goldie's Oldies”. Życie nastoletniej Goldie zostanie wywrócone do góry nogami, gdy jej rodzina wprowadzi się do dziadka Maury'ego i jego trzech współlokatorów w wieku 70+. W październiku na antenie Nickelodeon zawitają, także „Astronauci”. Serial opowiada historię grupy dzieci, która zostaje przypadkowo wystrzelona w kosmos. Aby wrócić do domu, bohaterzy rozpoczynają pełną wyzwań przygodę życia!

Dwie następne premiery Nickelodeon przygotował specjalnie dla najmłodszych! Już 11 października „Baby Shark” zaprosi wszystkich fanów podwodnego świata do wspólnej zabawy. Pełna humoru seria dla przedszkolaków opowie o przygodach Baby Shark’a i jego najlepszego przyjaciela William'a Ryby. Co więcej, na młodych widzów czekać będzie cała wioska małych, niebieskich ludzików! Od 18 października na antenie Nickelodeon zagoszczą „Smerfy” - zupełnie nowy, oryginalny serial animowany.

Nickelodeon zaprasza także wszystkich fanów „Zmiksowanej Kally” do wspólnej zabawy podczas nowego sezonu serialu. Przez cały październik widzowie będą mogli razem z Kally stawiać czoła nowym wyzwaniom, jakie czekają na nią w najbardziej prestiżowej szkole muzycznej kraju. Premierowe odcinki programu są emitowane na antenie Nickelodeon od poniedziałku do piątku o godz. 20:05.

Dla miłośników historii z dreszczykiem Nickelodeon przygotował specjalny Weekend Halloween! W sobotę i niedzielę (30-31 października) wyemitowane zostaną tematyczne odcinki seriali takich jak „SpongeBob”, „Grzmotomocni”, „Niebezpieczny Henryk” oraz „Harmidom”. Aż strach przegapić!