Przegoń jesienną chandrę z Comedy Central Polska

Comedy Central bawi polskich widzów już od 15 lat, nic więc dziwnego że uchodzi za experta w dziedzinie rozśmieszania i dobrej zabawy. Stacja aby przegonić jesienną chandrę i zadbać o humor swoich fanów, wyemituje znakomite polskie produkcje, a także ulubione seriale komediowe. W jesiennej ramówce nie zabraknie programów takich jak „Comedy Club”, „Pacześ Show”, „The Neighborhood” oraz „Young Sheldon”.

Na antenę powrócił kultowy format "Comedy Club", który w każdy weekend dostarcza widzom ogromnej dawki dobrego humoru! W 7 sezonie programu nie zabrakło najpopularniejszych twarzy polskiej sceny komediowej m.in. Ewy Błachnio, Tomasza Jachimka, Michała Pałubskiego oraz niezawodnego prowadzącego „Comedy Club” czyli Rafała Rutkowskiego. Na ekranie pojawią się również debiutanci, a wśród nich Paweł Domagała, Ewa Stasiewicz, Patryk Gosiński czy Aleksandra Radomska. To zacne i różnorodne grono komików rozśmieszy nawet najbardziej odpornych na żarty. Premierowe odcinki najzabawniejszego klubu komediowego emitowane są, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 22:30. Wyjątek stanowić będzie weekend 13-14 listopada, kiedy w sobotę zostaną wyemitowane dwa premierowe odcinki.

Natomiast w niedzielę 14 listipada o godzinie 21:00 będzie miała miejsce transmisja MTV Europe Music Awards, jednego z największych wydarzeń muzyki i popkultury w europie. Ceremonii wręczenia nagród towarzyszyć będą występy wybitnych artystów międzynarodowej sceny muzycznej.

W Comedy Central trwa również emisja „Pacześ Show”. Program popularnego stand-upera Rafała Paczesia utrzymany jest w konwencji amerykańskiego late-night talk show.  Gospodarz zaprasza znane osoby, z którymi dyskutuje na temat, które jest lejtmotywem odcinka. W listopadzie na kanapie, w roli rozmówców zasiądą m.in. Majka Jeżowska, Przemysław Saleta i raper Paluch. W studio nie zabraknie także innych twarzy polskiej sceny komediowej, w tym Łukasza Loteka Lodkowskiego, Kacpera Rucińskiego oraz Janusza Pietruszki. Premierowe odcinki „Pacześ Show” emitowane są w każdy poniedziałek o godz. 22:30 na antenie Comedy Central

W Comedy Central nie zabraknie również uwielbianych przez widzów kultowych seriali. Od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 oraz 16:00 emitowane są przygody znanej na całym świecie paczki “Przyjaciół”. Widzowie mogą także śledzić perypetie bohaterów „The Neighborhood”. Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godz. 19:00. Fanów serialu „Young Sheldon” zapraszamy do wspólnej zabawy przed ekranem w weekend’y o godz. 20:00.