Półfinał US Open Iga Świątek – Aryna Sabalenka na żywo w Eurosporcie 1 i Playerze

W czwartej rundzie US Open Iga Świątek zmierzy się z Jule Niemeier. Spotkanie Polki z Niemką rozpocznie się w poniedziałek około 19:00. Transmisja w Eurosporcie 2. Każdy mecz US Open na żywo w Eurosporcie Extra w Playerze.

Iga Świątek awansowała do czwartej rundy US Open, wyrównując najlepszy wynik w nowojorskim turnieju. W poniedziałek liderka rankingu stanie przed szansą awansu do ćwierćfinału. Rywalką Polki będzie Jule Niemeier z Niemiec. Ich mecz został zaplanowany jako drugie spotkanie na korcie im. Louisa Armstronga i powinien rozpocząć się około 19:00. Transmisji towarzyszyć będzie prowadzone przez Jakuba Ostrowskiego studio, którego gośćmi będą Dawid Celt oraz Piotr Sierzputowski – były trener Igi Świątek, który właśnie wrócił z Nowego Jorku. Mecz skomentują Dawid Olejniczak i Lech Sidor. Wydarzenia z Flushing Meadows relacjonował będzie reporter Faktów TVN Marcin Wrona.

US Open potrwa do 11 września. Każdy mecz ostatniego turnieju Wielkiego Szlema w roku dostępny jest na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.