JESIEŃ W DISCOVERY LIFE

Discovery Life to kanał, który w swoich programach pokazuje różne oblicza codzienności. Tu zawsze w centrum jest człowiek i jego problemy. Nie ma tematów tabu – przedstawiamy życie takim, jakie jest. Tak będzie też w nowym sezonie. Jesienią skupimy się między innymi na nietypowych relacjach rodzinnych oraz walce z barierami i ograniczeniami, zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi. W czwartkowe wieczory na widzów czekać będą filmy dokumentalne, poruszające wyłącznie ważne i często kontrowersyjne tematy.

„Osobiste wyzwania” od 16 października, godz. 17:45

Justin Bane jest właścicielem wyjątkowego kompleksu sportowego, w którym pomaga klientom zmierzyć się z bardzo „Osobistymi wyzwaniami”. Justin i jego ekipa zmieniają życie podopiecznych, wspierając ich psychicznie i rehabilitując fizycznie. Ich kompleksowa przemiana odbywa się w najnowocześniejszym obiekcie fitness w Teksasie.

„Obsesyjna miłość sióstr” od 15 listopada, godz. 20:50

Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. To powiedzenie nie dotyczy bohaterek programu, który jesienią zagości na antenie kanału Discovery Life. Pokażemy jak silnie mogą być ze sobą związane siostry. Bohaterki jedzą te same potrawy, śpią w jednym łóżku, a nawet dzielą się chłopakiem! Tak bliskie relacje często spotykają się z krytyką ze strony rodziny, partnerów, a nawet lokalnych społeczności. Jaka jest cena uzależnienia od siostrzanej miłości?

CZWARTKOWE DOKUMENTY, w każdy czwartek, od godz. 21:55

Discovery Life słynie ze swojego czwartkowego pasma dokumentalnego. Pokazujemy w nim filmy, które prowokują do zmiany spojrzenia na wiele aspektów życia. „Najbystrzejsze dzieci na świecie” to dokument oparty na książce Amandy Ripley, który przedstawia historie czworga amerykańskich nastolatków żyjących w krajach, gdzie edukacja jest na wyższym poziomie niż w Stanach Zjednoczonych. Z kolei celebrytka Jodie Marsh w  filmie dokumentalnym „Ciąża 35+ wg Jodie Marsh” przyjrzy się kwestii późnego macierzyństwa, które może, ale nie musi wiązać się z dużym ryzykiem. Natomiast w dokumencie „Kobiety, które płacą za seks”, rozmawia z kobietami, które płacą mężczyznom za seks oraz z mężczyznami, którzy świadczą takie usługi.

Zapraszamy do Discovery Life!