NOWY GADŻET I CZWARTA SERIA SAMOCHODU MARZEŃ STARTUJĄ W TVN TURBO

„Samochód marzeń – kup i zrób” powraca na antenę TVN Turbo! Już 8 września na antenę wraca kolejny, czwarty sezon tego kultowego programu. Widzowie zobaczą m.in. Citroena 2CV, Volkswagena Golfa w wersji Syncro Country i BMW 5. Czy za sześć tysięcy złotych uda się spełnić marzenia właścicieli i doprowadzić ich samochody do ideału? Prowadzący Adam Klimek zrobi wszystko, by tak się stało!

„Samochód marzeń – kup i zrób” to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych programów w stacji. Każdy odcinek poprzedniej serii programu oglądało średnio aż 100 tysięcy widzów (AMR), a wszystkie wiosenne odcinki programu zgromadziły przed telewizorami łącznie ponad 2,7 mln mężczyzn w wieku 16-49 lat!

Przepis na sukces jest prosty: właściciele starych, często unikalnych samochodów zgłaszają swoje cztery kółka do programu, a profesjonalna ekipa zamienia pojazd w auto marzeń. Zasady programu również pozostają niezmienne – po zebraniu zgłoszeń od widzów ekipa programu przeprowadza casting, by wyłonić czternastkę właścicieli, którym Adam Klimek pomoże w remoncie samochodów. Hobbyści, zapaleńcy, ale także „testerzy”, którzy chcą sprawdzić umiejętności mechaników – przez program przewija się istna plejada bohaterów. Ale wciąż to samochody są najważniejsze.

Motoryzacja to nie jedyny temat, na którym TVN Turbo zna się bardzo dobrze. W niedzielę, 8 września na antenie stacji zadebiutuje „Nowy gadżet”, czyli „turbowy” radar na najciekawsze sklepowe nowości. Kuba Klawiter – prawdziwy gadżetomaniak przetestuje wszystkie najróżniejsze rynku przedmioty, sprzęty i aplikacje. Dzięki najwymyślniejszym sprawdzianom widzowie dowiedzą się, co jest warte ich uwagi. Rowery, sprzęt dla majsterkowiczów, ekwipunek bywalca festiwali, niezbędnik ekologa – Kuba w programie zajmie się wszystkimi dziedzinami życia i pokaże, które gadżety warto wybrać.

Dla kogo jest rower bambusowy, a komu przypadnie do gustu YikeBike? Czy warto inwestować w domowy bank prądu? Jak sprawdzają się szyby antywłamaniowe? Kuba nie spocznie, dopóki nie odpowie na te i więcej pytań.

To jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają na widzów TVN Turbo. Już od 19 września antena TVN Turbo rozpoczyna transmisje Ligi Europy w HD! Stacja pokaże m.in. mecze Legii Warszawa, która jako jedyna polska drużyna zagra w fazie grupowej w tych prestiżowych rozgrywek! Warto przypomnieć, że finałowe spotkanie Ligi Europejskiej transmitowane przez TVN Turbo 15 maja 2013 zgromadziło przed telewizorami aż 265 tysięcy osób (AMR), co przełożyło się na udział w grupie mężczyzn z miast wynoszący 4,6%!

Dane: NAM, III – V 2013; AMR A 4+, PREMIEROWE ODCINKI, COV% M 16-49; SHR% M 16-49 c50k+