FUN APP I TECHNOLOGIA SECOND SCREEN WE WSZYSTKICH KANAŁACH 4 FUN MEDIA

Już we wrześniu dla wszystkich kanałów 4fun Media zostaną wprowadzone funkcje aplikacji mobilnej FUN APP, dzięki której widzowie dostaną do ręki technologię Second Screen, pozwalającą na zabawę z programem telewizyjnym stacji 4fun.tv, RBL.TV i TV DISCO. FUN APP będzie dostarczać widzom kolejne warstwy interakcji, komunikacji i rozrywki bazując na kontencie telewizyjnym.

Aplikacja FUN APP oferuje funkcjonalność interaktywnej gry – quizu muzycznego powiązanego z teledyskami emitowanymi na antenie wszystkich trzech stacji. Dostarcza kontent rozszerzony, czyli dodatkowe informacje o artystach, których klipy widać na antenie stacji wraz z możliwością polubienia danego klipu, a także informacje o ramówce, programach, prezenterach, konkursach, aktualnie prezentowanych klipach muzycznych, programach, informacje o kolejnych elementach ramówki. Stwarza możliwość oglądania telewizji na żywo za pomocą streamingu, współkomentowania oglądanej telewizji przez widzów.

Aplikacja oferuje przełomowe rozwiązanie - system reklamy rozszerzonej, pozwalający na zsynchronizowane prezentowanie dodatkowych treści rozszerzających reklamy widoczne w telewizji czy też system rozpoznawania obrazu z aparatów fotograficznych, wbudowanych w urządzenia mobilne, dzięki którym stacje TV, wraz z partnerami marketingowymi, uzyskają możliwość prowadzenia aktywności w powiązaniu z fotografowaniem dowolnych przedmiotów, logo czy np. naklejek. Reklamodawcom umożliwi ona prowadzenie wielopłaszczyznowych i zintegrowanych, a przede wszystkich cross mediowych, czyli bardziej skutecznych kampanii reklamowych.

Aplikacja będzie dostępna na telefony z systemem iOS oraz Android, na komputery i urządzenia mobilne poprzez rozwiązanie HTML5, ale także na komputery z systemem Windows 8 jak i na platformie Facebook.com.