NOWOŚĆ W DISNEY CHANNEL! KOMEDIOWY SERIAL FABULARNY!

RYCERZ Z PRZYPADKU

Odważna księżniczka, potężna magia, siły ciemności i… niespodziewany bohater. Niefortunny wypadek sprawia, że nastoletni Dwight trafia do niezwykłej jaskini, gdzie w wyniku przypadku wybudza z tysiącletniego snu księżniczkę Gretę oraz jej nadwornego czarnoksiężnika Baldrika. Jak się jednak okazuje, nie są to jedyne postaci, które Dwight wybudził…

Dwight i jego nietypowi nowi przyjaciele muszą stawić czoła nie tylko codzienności XXI wieku i wyzwaniom współczesnej szkoły, ale także czemuś znacznie bardziej demonicznemu. Dwight musi szybko dostosować się do roli rycerskiego obrońcy i zmierzyć się z nadciągającymi siłami ciemności.

Serial emitowany będzie już od 10 maja, od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą: Pobierz ofertę

MIRACULOUS SHANGAI - Odcinek specjalny jednego z najpopularniejszych seriali!

Odcinek specjalny animacji „Miraculous. Biedronka i Czarny Kot” przedstawia losy Marinette, która chcąc dołączyć do Adriena w Szanghaju odwiedza swojego wujka Wanga. Jednak gdy tylko przybywa do Chin, jej torebka zostaje skradziona razem z Tikki w środku. Bez pieniędzy i sama w ogromnym mieście Marinette przyjmuje pomoc młodej i zaradnej dziewczyny Fei. Dziewczyny odkryją istnienie nowego magicznego klejnotu, którego od dawna szuka także Władca Ciem, również spędzający czas w Szanghaju.

Emisja specjalnego odcinka 29 maja o godzinie 16:30!

Kanał Disney Channel posiada najwyższy indeks dopasowania do dziewczynek w wieku szkolnym, AFF = 161. Może tez pochwalić się bardzo wysokimi udziałami w tej grupie widzów (SHR = 2,3%) oraz wzrostem rok do roku o 21%.

Dane: NAM, I – 29 III 2021, vs. I – 29 III 2020, 6:00-20:59, AFF vs. A4-12, SHR%, DayParts