NOWOROCZNE PROPOZYCJE NA ANTENIE COMEDY CENTRAL FAMILY

W grudniu do najpopularniejszych seriali z portfolio Comedy Central Family należały takie tytuły, jak „Co ludzie powiedzą?”, „Przyjaciele” oraz „’Allo ‘Allo!”. Jednak największą widownię zgromadziły filmy grupy Monthy Pythona - „Żywot Briana” oraz „Monty Python i Święty Graal”.

W lutym widzowie Comedy Central Family będą mogli oglądać, kultowy już serial „Ucho Prezesa”, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Twórcy, w pełen ironii, komediowy sposób przedstawili w nim intrygi polskiej sceny politycznej. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

Wszystkim fanom klasycznego angielskiego humoru stacja oferuje z kolei odcinki serialu „’Allo ‘Allo!”, którego akcja rozgrywa się w trakcie drugiej wojny światowej w prowincjonalnym, francuskim miasteczku. René Artois prowadzi małą kawiarnię, do której codziennie przychodzą najrozmaitsi goście. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:40.

W zimowej ramówce Comedy Central Family nie zabraknie również produkcji takich jak „Przyjaciele”, których można ogladać od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00. Z kolei na weekendy, stacja przygotowała propozycje dla miłośników animacji. W każdą sobotę i niedzielę o godzinie 23:00 na antenie pojawi się „Miasteczko South Park”, a tuż po, o godz. 23:30 „Rick i Morty”.