GRUDNIOWE NOWOŚCI NA ANTENIE
COMEDY CENTRAL FAMILY

W październiku kanał Comedy Central Family osiągnął udział na poziomie 0.20% w grupie A16-49, co przełożyło się na dotarcie do ponad 140 tysięcy widzów dziennie. Największą oglądalnością cieszyły się tytuły takie jak „Co Ludzie Powiedzą?”, „Przyjaciele” oraz „’Allo ‘Allo!”.

Już w grudniu na antenie Comedy Central Family zadebiutuje 23. sezon „Miasteczka South Park”. Ta kultowa animacja dla dorosłych, której głównymi bohaterami są Eric Cartman, Stan Marsh, Kyle Broflovski i Kenny McCormick, których perypetie w miasteczku South Park w stanie Kolorado przeplatane są wieloma odniesieniami do aktualnych wydarzeń politycznych, nastrojów społecznych oraz wpadek celebrytów. Premiera 23. sezonu „Miasteczka South Park” już 7 grudnia.  Nowe odcinki emitowane będą w soboty i niedziele o godz. 23:00.

W związku z ogromną popularnością brytyjskich seriali komediowych, grudniowa ramówka Comedy Central Family obfitować będzie w najlepszy angielski humor. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć m.in. najpopularniejsze produkcje grupy Monthy Pythona. W środę, 25 grudnia o godz. 11:30 emisja „Żywotu Briana”, a dzień później, 26 grudnia o godz. 11:30 „Monthy Python i Święty Graal”. Z kolei 13 grudnia o godz. 16:05 stacja zainauguruje świąteczny maraton z bohaterami serialu „Moja rodzinka”. Specjalne odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 15:30.  

A już w styczniu, dla fanów polskiego humoru, stacja Comedy Central Family przygotowała wszystkie odcinki najlepszej polskiej satyry politycznej ostatnich lat, „Ucho Prezesa”. Wyjątkowy serial stworzony przez Roberta Górskiego na bieżąco nawiązywał do sytuacji politycznej w kraju, a dzięki zrównoważonej i umiejętnie prowadzonej fabule zaskarbił sobie sympatię rzeszy fanów, bez względu na ich światopogląd i przekonania. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 23:00.

Źródło: Nielsen, 2019.10, A16-49, 0600-2559, SHR%, Daily reach (3+), ‘000s.