NOWE ODCINKI „SOY LUNY” I LUTOWA NOWOŚĆ W DISNEY CHANNEL - „PENNY z M.A.R.Sa”

7. stycznia 2019 r. na antenie Disney Channel pojawią się nowe, premierowe emisje serialu „Soy Luna”, który jest uwielbiany przez dziewczynki w wieku 7-12 lat. Nowe przygody głównej bohaterki będzie można śledzić w 20 premierowych odcinkach do 1. lutego włącznie.

„Penny z M.A.R.Sa”” to nowość, która pojawi się na antenie Disney Channel w lutym 2019. Tytułową bohaterkę poznajemy w przełomowym dla niej momencie, kiedy decyduje się opuścić dawne życie w cieniu swojej sławnej mamy i stara się o miejsce w prestiżowej szkole artystycznej M.A.R.S.

Penny nie miała łatwego życia – nigdy nie poznała swojego taty, mama była nieobecna. Od dziecka wspierała ją jej przyjaciółka Camilla. Tę wesołą i energiczną dziewczynkę poznajmy gdy usilnie stara się odnaleźć swojego ukochanego, którego poznała na obozie letnim.  Przewrotny los sprawia, że trafia on do tej samej szkoły co Penny i nie uchodzi jej uwadze. W nowej szkole Penny będzie musiała pokonać swoje słabości, udowodnić samej sobie, że jest tak samo dobra jak jej mama.

Fabuła jest pełna zwrotów akcji, zabawnych momentów, opowiada o muzyce i rywalizacji, o tym jak ważne jest wsparcie przyjaciół oraz, że warto podejmować wyzwania by pomimo przeciwności losu spełniać marzenia. Premiera 4 lutego 2019 r.