NOWA PROWADZĄCA „BIG BROTHERA” – GABI DRZEWIECKA!

Już w najbliższy piątek, 13. września o 20:00, wystartuje drugi sezon uwielbianego przez miliony widzów programu „Big Brother”.

Jesienną edycję, zamiast Agnieszki Woźniak-Starak, poprowadzi Gabi Drzewiecka, która od ponad 5 lat przeprowadza wywiady ze znanymi muzykami dla Dzień Dobry TVN. Znana jest również z anteny TVN Style, gdzie prowadziła takie programy jak: „Mistrzowskie cięcie” i „Zanim Cię zobaczę”. Oprócz tego widzowie mieli okazję oglądać ją kilkukrotnie w roli prowadzącej „Dzień dobry TVN”, a także jako współprowadzącą „Top Of The Top Festival”.

Na decyzję o dołączeniu do ekipy prowadzących „Big Brothera” bardzo pozytywnie zareagowali fani Gabi na Instagramie, którzy bardzo ucieszyli się z jej nowej roli. Pozytywna energia i ogromna pasja sprawia, że widzowie chętnie śledzą jej programy. Gabi to osoba otwarta i tolerancyjna, która lubi dzielić się swoim życiem w social mediach. Obecnie obserwuje ją aż 85 tys. followersów! Nie ma wątpliwości, że w nowej roli, widzowie „Big Brothera” ją pokochają! Oprócz Gabi w roli prowadzących wystąpią niezmiennie Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme.