NOWA PROWADZĄCA „BIG BROTHERA” – GABI DRZEWIECKA!

Tegoroczna wiosna była dla TVN7 prawdziwym sukcesem! Stacja w tym czasie wzrosła pod względem SHR% o prawie 30% w porównaniu do tego samego okresu w 2018. Zasługą tak dobrych wyników są autorskie produkcje, czyli najlepsze reality show w Polsce – „Big Brother” i jeden z ulubionych seriali polskich widzów – „Zakochani po uszy”!

Już w ten piątek, 13. września o 20:00 wystartuje drugi sezon uwielbianego przez miliony widzów programu „Big Brother”. Jesienną edycję, zamiast Agnieszki Woźniak-Starak poprowadzi Gabi Drzewiecka, która od ponad 5 lat przeprowadza wywiady ze znanymi muzykami dla Dzień Dobry TVN. Znana jest również z anteny TVN Style, gdzie prowadziła takie programy jak: „Mistrzowskie cięcie” i „Zanim Cię zobaczę”. Oprócz tego widzowie mieli okazję oglądać ją kilkukrotnie w roli prowadzącej „Dzień dobry TVN”, a także jako współprowadzącą „Top Of The Top Festival”. Na decyzję o dołączeniu do ekipy prowadzących „Big Brothera” bardzo pozytywnie zareagowali fani Gabi na Instagramie, którzy bardzo ucieszyli się z jej nowej roli i wiernie jej kibicują. Pozytywna energia i ogromna pasja sprawia, że widzowie chętnie śledzą jej programy. Gabi to osoba otwarta i tolerancyjna, która lubi dzielić się swoim życiem na Instagramie. Obecnie obserwuje ją aż 85 tys. followersów! Nie ma wątpliwości, że w nowej roli, widzowie „Big Brothera” ją pokochają! Oprócz Gabi w roli prowadzących wystąpią niezmiennie Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme.

Ponadto od 2. września widzowie mogą już oglądać nowe odcinki romantycznego hitu minionej wiosny czyli serial „Zakochani po uszy”. Produkcja zdobyła serca widzów i premierowe odcinki ponownie zagoszczą na antenie od poniedziałku do czwartku o 19:30!

W jesienne wieczory na widzów czeka także świetnie dobrana oferta filmowa! A wśród nich takie produkcje jak: „Mroczny rycerz” i „Mroczny rycerz powstaje” w reżyserii Christophera Nolana w niedzielę 15. i 22. września o 21:00. W paśmie polskie poniedziałki widzowie będą mogli znaleźć takie produkcje jak „Lejdis” (16. września o 21:00), „Idealny facet dla mojej dziewczyny”  (23. września o 21:00), „Nigdy w życiu” (30. Września o 21:00) czy „Vinci” (21. października o 21:00). Ponadto w październiku na antenie TVN7 zostaną wyemitowane takie hity jak: „Mad Max: Na drodze gniewu” z Tomem Hardym i Charlize Theron (13. października o 21:00) czy „Na skraju jutra” w którym wystąpili Tom Cruise i Emily Blunt (20. Października o 21:00)

Dane: NAM, SHR%, A 16-49, III-V 2019 vs. III-V 2018