NIESAMOWITE PREMIERY EMOCJONUJĄCYCH SERIALI KRYMINALNYCH

FOX to marka z nowoczesnym podejściem do rozrywki, skrojona na potrzeby miłośnika każdego gatunku filmowego. Produkcje emitowane na kanale przedstawiają innowacyjne podejście do rozrywki kierowanej do jakościowych grup widzów i oferują doceniane i najbardziej wyczekiwane tytuły, których widzowie nie znajdą nigdzie indziej, zaraz po premiery amerykańskiej!

W kwietniu kanał FOX przygotował dla Widzów coś specjalnego! Niesamowite premiery emocjonujących seriali kryminalnych!

CSI: NY 9

PREMIERA: WTOREK 6 KWIETNIA O GODZ. 15:35

EMISJA KOLEJNYCH ODCINKÓW OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 15:35

Po dramatycznym finale ósmego sezonu, Mac Taylor wraca do pracy mimo zdiagnozowanego zaburzenia mowy - afazji. Nie ma jednak czasu na użalanie się nad sobą, bo na Manhattanie roi się od przestępców, począwszy od podpalacza, a skończywszy na zabójcy, którego morderstwa są inspirowane grą planszową Clue. W tym sezonie do zespołu dołączyła Jamie Lovato, była detektyw z wydziału narkotykowego.

ZABÓJCZE UMYSŁY 14

PREMIERA: WTOREK 13 KWIETNIA O GODZ. 20:10

EMISJA KOLEJNYCH ODCINKÓW OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 20:10

Serial kryminalny opowiadający o grupie śledczych z Jednostki Analiz Behawioralnych. Już w pierwszym odcinku czternastego sezonu dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Przywódca kultu Benjamin David Merva i jego zwolennicy wezmą Reida i Garcię jako zakładników. Członkowie BAU będą musieli nie tylko uratować swoich kolegów, ale także powstrzymać Benjamina przed realizacją złowrogiego planu. W międzyczasie David Rossi będzie próbował odnowić relację ze swoją byłą żoną, Krystall. Czy tym razem czeka ich szczęśliwe zakończenie?

Kanał FOX od początku roku notuje wzrosty udziałów w jakościowych grupach widzów: osiąga aż 1,2% SHR w grupie kobiet z miast (W25-54 50K+), jednocześnie będą do nich bardzo dobrze dopasowanym (AFF = 249, W25-54 50K+).

Dane: NAM, I – 21 III 2021, SHR%, AFF vs. A16-49, DayParts