MTV UNPLUGGED WIOSNA 2021 – KAMERALNY KONCERT KRZYSZTOFA ZALEWSKIEGO

MTV Unplugged – „bez prądu” to koncerty, podczas których artyści śpiewają na żywo wyłącznie przy akompaniamencie instrumentów akustycznych. Pierwszy z nich, na którym wystąpiła sławna grupa Bon Jovi, odbył się w 1989 roku i od tamtej pory już ponad dziewięćdziesiąt światowych gwiazd wzięło udział w projekcie, sprzedając miliony płyt na całym świecie.

W Polsce miało miejsce już dziewięć koncertów MTV Unplugged. Dziesiąty planowany jest wiosną 2021 roku. Koncert będzie miał charakter kameralny, a uświetni go Krzysztof Zalewski.

Partnerstwo z MTV Unplugged gwarantuje zaangażowanie wymagających i ambitnych koneserów dobrej muzyki. Dodatkowo współpraca przy projekcie zapewni Partnerowi:

• kontent okołokoncertowy z lokowaniem produktu Partnera;

• licencję na wykorzystanie logotypu MTV Unplugged;

• kampanię digital;

• kampanię on-air;

• działania brandingowe w miejscu wydarzenia;

• spotkanie z artystą na backstage’u

Kampania dzieli się na kilka etapów, w skład których wchodzą: promocja koncertu MTV Unplugged, aktywacja konsumencka oraz making of (obejmujący dwie produkcje: przed i po koncercie). Ponadto każdy etap kampanii będzie wspierany przez influencerów.

Promocja koncertu MTV Unplugged on-air obejmuje emisję plansz sponsorskich na kanałach MTV Polska, Comedy Central, Polsat Comedy Central Extra oraz Paramount Channel, a także wsparcie online: m.in. artykuł sponsorowany na stronie www.mtv.pl oraz posty i relacje na Facebooku i Instagramie z oznaczeniem Partnera.

Wszystkich Partnerów zainteresowanych obecnością w projekcie zapraszamy do kontaktu przedstawicielami Działu Handlowego TVN Media.