NICKTOONS zaprasza na formaty ze znanymi i lubianymi bohaterami!

Na ekranach widzów zagoszczą doskonale znani wszystkim bohaterowie. Dzięki serialowi „Kung Fu Panda” poznamy dalsze przygody nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung fu aka Smoczego Wojownika, Po. Ten wielbiciel wszelkich smakołyków, wraz z Mistrzem Shifu oraz przyjaciółmi, zwanymi Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, mieszka w świątyni, na co dzień doskonaląc swoją znajomość kung fu. Miłośnicy bohaterów kinowego hitu będą mogli śledzić, jak grupa wyjątkowych przyjaciół chroni mieszkańców wioski przed codziennymi niebezpieczeństwami.

Po i przyjaciele to nie jedyne bohaterskie zwierzęta, które będzie można podziwiać na antenie kanału Nicktoons. W „Wojowniczych Żółwiach Ninja” zobaczymy przedstawione w zabawny sposób przygody Leonardo, Raphaela, Michelangela i Donatella. Zgrany zespół niezwykłych żółwi odkryje swoje przeznaczenie stawi czoła licznym wrogom na ulicach Nowego Jorku. W serialu nie zabraknie też szczurzego trenera – mistrza Splintera i April O’Neil – pośredniczki pomiędzy środowiskiem walecznych Żółwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem czekającym poza ich kryjówką.

Miłośników filmu „Madagaskar” do łez rozbawią bohaterowie serialu „Pingwiny z Madagaskaru”. Widzowie będą mieli okazję śledzić perypetie ptaków znanych z kinowego przeboju. Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy na co dzień pilnują porządku w Central Park Zoo, gdzie muszą mierzyć się z bandą lemurów dowodzonych przez Króla Juliana. Niekiedy muszą jednak stawić czoła siłom zagrażającym całemu światu!

Na ekranach nie zabraknie również bohaterów kultowego już serialu animowanego „SpongeBob Kanciastoporty” – półfinalisty serialowego Pucharu Nickelodeon – opowiadającego o przygodach najzabawniejszej gąbki na świecie oraz reszty mieszkańców Bikini Dolnego – w tym najlepszych przyjaciół SpongeBoba: rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Choć SpongeBob jest pełen optymizmu i radości, dość często pakuje się w tarapaty. Powodów do śmiechu na pewno nie zabraknie!