Na Nickelodeon Polska w czerwcu będzie się działo!

Miłośników przygód 13-letniego Olivera „Olliego” w czerwcowe soboty i w niedziele o godzinie 17:00, począwszy od 5 czerwca, czekają nowe odcinki animowanej komedii „Plecak Olliego”. Z pomocą swoich niezastąpionych kumpli Cleo i Berniego, mentora i kapitana Wowskiego oraz oczywiście magicznego plecaka, Oliver będzie ratować wszechświat przed nikim innym jak… potworami!

6 czerwca powrócą również losy Rozalki i jej latynoskiej, kochającej rodziny „Wielkodomskich”, które najmłodsi będą mogli oglądać w każdą niedzielę o godz. 10:00.

A skoro mowa o zwariowanych przygodach rodzinnych – nie zabraknie też prób doprowadzenia do ładu  „Harmidomu”! Hirek Harmidomski w nowych czerwcowych odcinkach, emitowanych w niedziele, od 6 czerwca o godz. 10:25 będzie próbował opanować chaos w domu, w którym mieszka wraz z… dziesięcioma siostrami.

Od 7 czerwca widzowie będą mieli niezwykłą okazje do rozwiązywania nowych „Zagadek rodziny Hunterów” – już od poniedziałku do piątku o godz. 16:25 w dwuodcinkowym bloku. Max, Tess, Anika, Sal i Daniel przeprowadzą własne śledztwo, aby poznać losy przybranych rodziców. Dla tych, którzy przegapią nowe odcinki – nic straconego! Będą one powtarzane od poniedziałku, 14.06. Oczywiście w dwuodcinkowym bloku o 16.25 i 16.55.

Od 14 czerwca pirat Santiago Montes wraz ze swoją załogą będzie zabierał naszych widzów na poranne morskie podboje! „Santiago z mórz” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 7.30.  Odważna grupa młodych piratów będzie ratować ludzi na morzu, poszukiwać skarbów i dbać o spokój na karaibskich wodach. Serial przedstawia nie tylko niesamowite przygody bohaterów, ale także zapoznaje młodych widzów z elementami kultury hiszpańskiej i latyno-karaibskiej. Dla spóźnialskich, od piątku 25 czerwca, również o 7.30, będą czekać powtórki odcinków.

Co nowego u Alvina, Szymona i Teodora? Dowiemy się tego już w poniedziałek 14 czerwca! Wtedy rozpoczniemy emisję nowych odcinków serialu „Alvinnn!!! I wiewiórki”. Tak jak do tej pory będzie można je oglądać od poniedziałku do piątku o 13.00. Nasze futrzane gwiazdy zaskoczą kolejnymi zabawnymi i niezwykłymi perypetiami! Zapominalscy widzowie będą mogli nadrabiać nowe odcinki od wtorku 22 czerwca o stałej porze – godz. 13.00.

Z kim najmilej spędza się weekendowe wieczory? Oczywiście ze „Zmiksowaną Kally”! Kally jak zwykle zapewni widzom mnóstwo dobrej muzyki i rozrywki. Przygody utalentowanej dziewczyny można oglądać w soboty i niedziele. Będą emitowane aż cztery odcinki z rzędu! Od godz. 17.50 do 21.05.

Ale to nie koniec! Przez cały miesiąc, od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:45, 11:05 i 20:50, na kanale Nickelodeon Polska będą emitowane odcinki uwielbianego przez widzów serialu „iCarly” – zwycięzcy serialowego Pucharu Nickelodeon! Główna bohaterka Carly Shay to z pozoru zwykła amerykańska nastolatka. Aż do momentu, kiedy wraz z przyjaciółmi – Sam i Freddiem – tworzą własny, internetowy program „iCarly”, który szybko przysparza im popularności. Celem przyświecającym Carly w całym przedsięwzięciu nie są sława ani pieniądze, a pozytywne wzorce i przesłanie, jakie niesie produkowany przez nią program.