NEW AMSTERDAM – FINAŁOWY SEZON ORAZ MARATON POWTÓRKOWY

Po emisji pierwszych sezonów „Szpital New Amsterdam” w Polsce serial ten wzbudził ogromne zainteresowanie i zdobył rzeszę fanów. Już w listopadzie miłośnicy formatu „Szpital New Amsterdam” będą mogli obejrzeć premierowo w Polsce piąty, finałowy sezon – wyłącznie na kanale FOX!

13 premierowych odcinków pojawi się od 16 listopada w każdą środę o godz. 22:00. Przewidziane są  również 2 powtórki do odcinka.

Dla tych, którzy zdążyli zatęsknić za Maxem Goodwinem i jego kolegami po fachu, FOX przygotował maraton serialu „Szpital New Amsterdam”. Wszystkie 4 sezony będzie można obejrzeć już od 22 września. To doskonała okazja, aby wzmocnić widoczność klienta przy emisji serialu.

Premierowe odcinki sezonów 1-4 uzyskały 1,1% SHR w grupie A16-49. Serial cieszy się wysokim dopasowaniem do kobiecej widowni (AFF W30-59 C100K+ = 760). Obecność przy serialu jest więc idealnym środowiskiem komunikacji z jakościowymi grupami widzów.

Zachęcamy również do działań w ramach kanału FOX na YouTube, który jest uzupełnieniem oferty telewizyjnej. To tam widzowie mogą znaleźć specjalnie wyselekcjonowane fragmenty ulubionych seriali bez względu na porę dnia. Kanał subskrybuje 300 tysięcy osób, a pod względem video viewsów FOX zajmuje pierwsze miejsce wśród obecnych na Youtube kanałów telewizyjnych z kategorii rozrywkowej.  

Zapraszamy do współpracy!

Dane: NAM, SHR%, „New Amsterdam” premierowe emisje sezonów 1-4, AFF vs A16-49 „New Amsterdam”; Social Blade, 03.2022