„CAŁA PRAWDA O PAM” JUŻ NA FOX!

25 kwietnia na kanale FOX zadebiutował serial „Cała prawda o Pam”, oparty na prawdziwej historii z 2011 roku. Ta sześcioodcinkowa produkcja z pewnością wzbudzi wiele emocji, ale też sprawi, że widzowie będą wyczekiwać kolejnego poniedziałku, aby poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Niewielkie miasteczko w Stanach Zjednoczonych. Miejsce, w którym wszyscy dobrze się znają i w którym zazwyczaj nie dzieje się nic ciekawego. To właśnie w jednym z takich miejsc rozgrywa się akcja serialu „Cała prawda o Pam”. Jakie tajemnice skrywają mieszkańcy z pozoru spokojnych okolic?

Niewątpliwym walorem serialu jest mocna obsada, na czele której stoi laureatka Oscara Renée Zellweger. Aktorka poświęciła wiele godzin na przestudiowane nagrań z przesłuchań i rozpraw sądowych. Na szczególną uwagę zasługuje jej charakteryzacja, dzięki której Zellweger do złudzenia przypomina tytułową Pam Hupp.

Pierwszy odcinek osiągnął 0,5% SHR w grupie komercyjnej oraz 1,4% SHR w grupie kobiet 16-49 lat Top Management.

Premierowe odcinki „Całej prawdy o Pam” w każdy poniedziałek o godzinie 22:00. Powtórki we wtorki o 22:55 i w soboty po seansie filmowym. Emisja tylko na Fox!

Dane: NAM, SHR%, 25.04.2022, A16-49, W16-49 Top Management, „Cała prawda o Pam”