NATIONAL GEOGRAPHIC WILD ZAPRASZA NA FASCYNUJĄCĄ WYPRAWĘ

Kanał National Geographic Wild zaplanował dla widzów ekscytujący czas. Sierpniowa ramówka jest bardzo zróżnicowana, a ogromne emocje zapewnią programy: „Drapieżniki Południowej Afryki”, „Urodzone w Afryce: cykl życia” oraz „Dzika północ Europy”.

URODZONE W AFRYCE: CYKL ŻYCIA

Każdy zwierzak był kiedyś mały i słodki. Nie dotyczy to wyłącznie domowych kanapowców, ale również ich dzikich kuzynów z Afryki. Dzięki National Geographic Wild, widzowie będą mieli okazję zobaczyć pierwsze chwile maluchów i opiekuńczość ich matek lub nawet całych stad, poznają też skomplikowane realia rodzicielstwa na sawannie. Czasu na przystosowanie się do bardzo trudnych warunków jest niewiele, a to właśnie na najmłodszych czyha najwięcej zagrożeń.

DZIKA PÓŁNOC EUROPY

Czy w Europie są jeszcze rejony tak dzikie, że to człowiek czuje się tam gościem?  Z powodzeniem można ich szukać w Skandynawii. Poza wysoko rozwiniętymi miastami na wybrzeżach, Norwegia, Szwecja i Finlandia są niedostępne i nieprzyjazne człowiekowi. W spokoju żyją tam gatunki, które w innych częściach kontynentu musiały ustąpić pola ludziom. Paradoksalnie, nieskalana przyroda znalazła ostoję w jednych z najbogatszych państw świata.

Kanał National Geographic Wild jest bardzo dobrze dopasowany do rodzin z dziećmi (AFF = 274 A20-54 with kids 10-14; AFF = 342 W25-54 with kids 10-14). Cechuje się też jakościowym profilem widza z wysoką siłą nabywczą (AFF = 255 M30-59 3500+*).

*dochód rozporządzalny na jednego mieszkańca

Dane: NAM, Q2 2019, 06:00-25:59, AFF vs. A16-49 DayParts.