NAT GEO WILD – WIOSNA Z NAJGROŹNIEJSZYMI ZWIERZĘTAMI ŚWIATA

Nat Geo Wild prezentuje wyjątkowe programy poświęcone dzikiej przyrodzie i zwierzętom. Kanał może pochwalić się wysokim dopasowaniem do rodziców z dziećmi w wieku 10-14 lat (229 AFF, A 25-54 with kids 10-14) oraz do mężczyzn z ponadprzeciętnymi dochodami pow. 3500 PLN (189 AFF, M 35-54 3500+). Ponadto, tylko w lutym, Nat Geo Wild wybrało ponad 5,6 mln widzów!

Tydzień z najgroźniejszymi zwierzętami – emisje przez cały tydzień, od poniedziałku 9 kwietnia o 18:00

Tej wiosny na widzów Nat Geo Wild czekają niezwykłe historie ze świata zwierząt w ramach „Tygodnia z najgroźniejszymi zwierzętami”. W królestwie zwierząt rządzi zasada „zjedz albo zostaniesz zjedzony”. Niektóre drapieżniki polują na swoje ofiary z niespotykanym kunsztem, a ich strategia jest dopracowana w każdym detalu. Jak się okazuje, nie zawsze aby wygrać trzeba wykazać się siłą czy przewagą fizyczną. Czasem, by pokonać ofiarę dużo większą od siebie wystarczy dobry plan.

W czasie trwania „Tygodnia z najgroźniejszymi zwierzętami” widzowie kanału zobaczą m.in. serie „Zabójcza prędkość”, „Najgroźniejsze zwierzęta świata”, „Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki”, „Pomysłowi zabójcy z Afryki” oraz „Królestwo drapieżników”.

Najgroźniejsi mieszkańcy Alaski – premierowe emisje 12 i 13 kwietnia o 18:00

W kwietniu Nat Geo Wild zabierze swoich widzów w niecodzienną podróż szlakami „Najgroźniejszych mieszkańców Alaski”. Alaska to stan, gdzie mieszkają najgroźniejsi drapieżcy w Ameryce. Kiedy tylko zima się kończy, wyruszają na polowania, by w pełni wykorzystać pierwsze promienie słońca. Są wśród nich zarówno żyjące w wodzie orki, białe rekiny i morsy. Ale to nie jedyni drapieżcy. Na brzegu czekają już niedźwiedzie. Z kolei w głębi lądu pogoń za zdobyczą prowadzą wilki.

Tydzień dla Ziemi – emisje przez cały tydzień od piątku 22 kwietnia o 18:00

Pod koniec kwietnia Nat Geo Wild zaprasza na niezwykłe dokumenty z cyklu „Tydzień dla Ziemi”. Międzynarodowy Dzień Ziemi to doskonała okazja, by pochylić się nad jej niezwykłością i pięknem oraz zastanowić nad rolą i wpływem człowieka na otaczające środowisko naturalne. Dokumenty przygotowane przez kanał Nat Geo Wild pozwolą uświadomić sobie, jak fascynujący jest otaczający nas świat przyrody i co może mu zagrażać.

W ramach „Tygodnia Ziemi” wyemitowane zostaną następujące produkcje:

  • Tajemniczy świat wielorybów
  • Nowa Zelandia – wyspa cudów
  • Odkrywcy z morskich głębin
  • Jane Goodall: ocalić raj
  • Ginące gatunki – rok 2017

Dane: NAM, I-II 2018, 6:00-25:59, AFF, Dayparts; II 2018, COV A4+, Reach&Frequency *dochód rozporządzalny netto per gospodarstwo domowe