FOX COMEDY – WIOSNA PEŁNA WARTKIEJ AKCJI I ŚMIESZNYCH PRZYGÓD

FOX Comedy to wybuchowa mieszanka dobrego humoru! Niezwykle zabawna oferta programowa stacji jest idealną rozrywką dla miejskich i jakościowych grup widzów. Już w kwietniu na antenie pojawią się nowe sezony lubianych seriali – „Sposób użycia”, „Nie ma lekko” oraz „Wszyscy kochają Raymonda”. FOX Comedy charakteryzuje się bardzo wysokim indeksem AFF wśród osób z wyższym wykształceniem (384 AFF, M 25-49 EDU HIGH), z miast pow. 500 tys. mieszkańców (301 AFF, A 25-49 500k+) oraz przedstawicieli kadry managerskiej (272 AFF, A 16-49 TOP MANAGEMENT).

Sposób użycia – 6. sezon, premierowe emisje od poniedziałku do piątku o 16:50

Wiosna na FOX Comedy wypełniona będzie humorem za sprawą serialu „Sposób użycia”. Przedstawia on relacje damsko-męskie widziane oczami świeżo zaręczonej pary Jennifer i Adama, wieloletniego małżeństwa Audrey i Jeffa oraz wciąż szukającego swej drugiej połowy singla Russella. Kontakty z osobami przeciwnej płci przypominają jazdę na kolejce górskiej. Choć inni mogą opisać wrażenia z tej jazdy, to i tak musisz się osobiście przekonać, jak to jest. Poprzednie sezony mają wysoki indeks AFF wśród jakościowych grup widzów: osób z miast pow. 500 tys. mieszkańców (477 AFF, A 16-49 500k+) oraz przedstawicieli kadry managerskiej (435 AFF, A 16-49 TOP MANAGEMENT).

Wszyscy kochają Raymonda – 7. i 8. sezon, premierowe emisje od poniedziałku do piątku, od 4 kwietnia o 19:10

Już na początku kwietnia na małe ekrany z nowym sezonem powraca serial „Wszyscy kochają Raymonda”. Ray Barone to znany i odnoszący sukcesy dziennikarz sportowy, który mieszka z żoną i dziećmi na Long Island. Wydaje się, że rodzina ma wszystko o czym można zamarzyć, jednak Ray codziennie zmaga się ze swoimi wścibskimi i nadopiekuńczymi rodzicami, którzy mieszkają po drugiej stronie ulicy… Ojciec Raya, Frank, to weteran wojny w Wietnamie, matka Marie krytykuje wszystko i wszystkich, a brat Robert jest niezadowolonym policjantem, nieustannie poszkodowanym przez los. Poprzednie odcinki serii mogą pochwalić się wysokim dopasowaniem do atrakcyjnych grup widzów: osób z wyższym wykształceniem (608 AFF, M 25-54 EDU HIGH) oraz z miast pow. 500 tys. mieszkańców (491 AFF, A 20-54 500k+).

Nie ma lekko – 2. sezon, premierowe emisje w niedziele, od 29 kwietnia o 21:05

W niedzielne wieczory FOX Comedy zaprasza widzów na 2. sezon nietuzinkowego serialu „Nie ma lekko”.  Jak wygląda życie żony i matki trójki dzieci w bogatej dzielnicy małego miasteczka, która nie bardzo pasuje do swojego bogatego i wyrafinowanego otoczenia? Czy zdecyduje się dostosować do reszty, czy też nie przejmując się trudnościami będzie obracała wszystko w żart? Katie Otto jest bardzo pewną siebie matką. Wychowuje swoje dzieci w zamożnym miasteczku w Connecticut, pełnym „idealnych” mam i ich „idealnego” potomstwa. Katie natomiast bardzo daleko od ideału. Pulchna, stanowcza, mimo, że chce dla swojej rodziny jak najlepiej, ściąga na siebie wiele problemów, którym musi później stawić czoła.

Dane: NAM, I-II 2018, 6:00-25:59, AFF, Programmes