NAT GEO PEOPLE – INSPIRUJĄCY BOHATEROWIE JUŻ W LIPCU NA KANALE

Lipiec niezmiennie kojarzy się z wakacjami, a za błogim wypoczynkiem jednych, stoi ciężka praca i codzienne zaangażowanie innych. Stacja Nat Geo People skoncentruje się na ludziach, którzy zajmują się ratowaniem zdrowia i życia. Bohaterowie serii „Ratownicy na fali” codziennie patrolują plaże, ratując ludzi niefrasobliwie korzystających z uroków wybrzeża.

Ratownicy na fali – premiery we wtorki od 16 lipca o godz. 20:00 i 20:30

Widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się pracy doświadczonego zespołu ratowników i ratowniczek, którzy nie dopuszczą, by komukolwiek zagrażało niebezpieczeństwo, a także zadbają o to, by ludzie, którzy przyjechali wypoczywać, mogli w pełni korzystać z uroków okolicy. Choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że zatopione w słońcu plaże będą prawdziwym rajem na Ziemi, to jednak na tłumnie przybywających turystów czai się wiele zagrożeń. Wirujące prądy, hipotermia, złamane kończyny i… rekiny, to tylko niektóre z problemów, z jakimi będą musieli zmierzyć się ratownicy z Kalifornii.

„Ratownicy na fali” powracają, a lato to dla nich czas pełen wyzwań. Na idyllicznych kalifornijskich plażach spokój mącić będą wysokie fale, oceaniczne prądy oraz… ludzka lekkomyślność. Kurorty od Malibu aż po San Diego przyciągają turystów jak magnes, ale pocztówkowe krajobrazy bywają scenografią dramatycznych sytuacji. Ratowniczki i ratownicy muszą cały czas pozostać czujni!

Stacja Nat Geo People po raz kolejny przedstawia inspirujących, prawdziwych bohaterów, których historie przyciągają ciekawych świata widzów. Stacja może pochwalić się m.in. doskonałym dopasowaniem do zamożnych kobiet (AFF = 261, W 25-54 3500+*) z wyższym wykształceniem (AFF = 292, W 25-54 EDU HIGH).

Dane: NAM, 01.05-16.06.2019, 06:00-25:59, AFF vs. A16-49, DayParts.
*dochód rozporządzalny na jednego mieszkańca