NASA I ARCHIWUM TAJEMNIC W MARCU W KANALE METRO

Seriale dokumentalne to jedne z najlepiej oglądanych propozycji programowych na antenie kanału! W lutym hitami ramówki okazały się: „Nie do uwierzenia” z AMR% = 0,44% i SHR% = 1,93%, „Megaładunki” oraz „NASA archiwum tajemnic”.

Każdy z tytułów będzie obecny na antenie kanału także w marcu i posiada bardzo dobry indeks dopasowania do grupy mężczyzn 35-54: „Nie do uwierzenia” AFF = 362, „Megaładunki” AFF = 202, „NASA archiwum tajemnic” AFF = 257!

 „NASA i archiwum tajemnic” to fascynująca seria dokumentalna o tajemnicach wszechświata. Czym był obiekt, który rozbił się w Pensylwanii? I co naukowcy odkryli na Merkurym? W archiwach największej światowej agencji kosmicznej kryją się próby odpowiedzi na najważniejsze pytania nurtujące ludzkość od zarania dziejów. Dzięki rozmowom z astronautami, naukowcami i za pomocą zaawansowanych technik komputerowych widzowie będą mogli z bliska przyjrzeć się zjawiskom zachodzącym w kosmosie. Emisja w marcu w soboty o godz. 18:10 oraz w niedziele o 14:00.

METRO to jedyny kanał w MUX8 z najlepszym dopasowaniem do widowni męskiej w różnorodnych grupach, m.in.: AFF M 35-49 income3500+ = 153 i M 35-54= 189.

W marcu nie zabraknie także atrakcji dla fanów dobrego kina. Wśród weekendowych propozycji widzowie zobaczą m.in.: „Dzień zagłady”, Peacemaker”, „Wredne dziewczyny”, „Super 8”. W codziennym paśmie filmowym, emitowanym od poniedziałku do piątku o 20:45, pojawią się takie tytuły jak: „LOT 93”, „Los Numeros” czy „Złote Dziecko”.

Dane: NAM, 02.2018, Description, SHR%, AMR%, AFF vs. A 16-49