NAJWAŻNIEJSZA TEGOROCZNA PREMIERA – ULICA DALMATYŃCZYKÓW 101 JUŻ W MARCU W DISNEY CHANNEL

Niekwestionowany hit i klasyka Disneya powraca na ekrany! Nowy serial Disney Channel to historia nowoczesnej, patchworkowej rodziny Dalmatyńczyków, przedstawiający przygody najstarszego rodzeństwa Dylana i Dolly, rodziców Douga i Delilah oraz 97 młodszych szczeniąt, wszystkich z imionami na D. 

Akcja dzieje się we współczesnym Londynie. Niezwykła rodzina zamieszkuje ogromny dom na ulicy Dalmatyńczyków w Camden Town. Całość jest utrzymana w konwencji zabawnej komedii rodzinnej. Tata Dalmatyńczyków pracuje jako strażak, a mama jako pielęgniarka. Podczas ich nieobecności, najstarsze dzieci Dolly i Dylan kierują domem, wymyślając przy tym ciekawe zabawy. Dolly jest pewna siebie, optymistyczna i odważna, zaś Dylan ma głowę pełną pomysłów, chce być pierwszym psem na Marsie, a przy tym jest uroczo nieśmiały i ma poetyckie zacięcie. Ich rodzeństwo, Destiny, Dallas i Deja Vu to gwiazdy telewizji, Dawkins to prawdziwy geek, który za pomocą technologii chce uniezależnić całkowicie psy od ludzi, z kolei Dorothy jest najmłodszym i najsłodszym szczeniakiem z rodzeństwa.

Serial ukazuje różnorodność oraz indywidualizm, każde z rodzeństwa ma własne zainteresowania, unikatową osobowość i przeżywa fascynujące przygody, jednocześnie dbając o wspólnotę i więzy rodzinne. Serial pokazuje psi punkt widzenia, w którym Dalmatyńczyki żyją zupełnie niezależnie od ludzi.

W tym świecie to ludzie pełnią rolę domowych pupili, nie mających pojęcia jak skomplikowany jest świat zwierząt, zbyt zajętych pisaniem SMS-ów i robieniem sobie selfie.

Marcowa premiera „Ulicy Dalmatyńczyków 101” to świetna okazja do wizerunkowego połączenia marki Klienta z jakościową, nową produkcją skierowaną do całych rodzin.

Premiera 25 marca o 16:00 w Disney Channel!