NADCHODZI WOJNA TOTALNA! 8. SEZON THE WALKING DEAD JUŻ 23 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA FOX!

Wszyscy fani jednej z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych świata, mogą odetchnąć z ulgą. W poniedziałek 23 października o godz. 22:00 The Walking Dead  powraca na FOX! 8. sezon serii rozpocznie się jubileuszowym 100. odcinkiem. To jednak nie wszystko! Stacja przygotowała niespodziankę dla serialowych nocnych marków. Wszystkie odcinki nowego sezonu będzie można zobaczyć na FOX już pół godziny po premierze amerykańskiej, czyli o 3:30 w nocy!

Jak poradzą sobie w najbliższym czasie bohaterowie, kiedy ich największym wrogiem nie będą chodzące zombie, a inni ludzie? Przetrwanie na pewno nie będzie łatwym zadaniem. W poprzednim sezonie boleśnie przekonali się o tym Rick oraz jego grupa. Kiedy wszyscy myśleli, że w Alexandrii zaznają spokoju, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Wszystko za sprawą jednego z najgroźniejszych antybohaterów w świecie The Walking Dead – Negana i jego Lucille. Aby stawić czoła grupie Zbawców Negana, Rick musi wejść w sojusz z tymi, którzy również ucierpieli na skutek ich działań. Czy Rickowi starczy sił, aby ponownie stanąć twarzą w twarz z Neganem? Przekonamy się już w 100. odcinku The Walking Dead!

Poprzednia seria The Walking Dead z sukcesem zagościła na antenie FOX. Serial był numerem 1 przez cały okres emisji drugiej części 7. sezonu na kanale FOX. Ponadto The Walking Dead  uzyskał bardzo wysoki udział wśród męskich grup widzów z miast (3,6% SHR%, M 16-49 50K+). Nowe odcinki to gwarancja wysokiej oglądalności stacji, jak również skutecznych kampanii wizerunkowych emitowanych przy tej pozycji serialowej.

Dane: NAM, 13 II – 3 IV 2017, 6:00-25:59; AFF vs A 16-49; SHR% A 16-49, Programmes