FOX – PREMIEROWY SEZON „GREY’S ANATOMY: CHIRURDZY” ORAZ NOWY SERIAL „ORVILLE”

FOX to dynamiczny i odważny kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Jest to stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne. FOX to kanał chętnie wybierany przez jakościowe grupy widzów: osoby z dochodem pow. 3500 PLN (41%, AFF = 178, W 16-49 3500+)*, z wyższym wykształceniem (21%, AFF = 162, W 25-49 EDU HIGH) oraz z miast pow. 500 tys. mieszkańców (20%, AFF = 216, A 25-49 500k+). Ponadto, tylko we wrześniu stację FOX obejrzało ponad 4,4 mln widzów!

GREY’S ANATOMY: CHIRURDZY sezon 14 – premierowe emisje w środy, od 22 listopada o 21:05

Pod koniec listopada na fanów chirurgów czeka nowy, 14. sezon serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”. Lekarze z Grey Sloan Memorial Hospital każdego dnia mierzą się z życiem i śmiercią. To między sobą znajdują pocieszenie, przyjaźń, a nawet miłość. Nowy sezon obfituje w dramatyczne zwroty akcji: niespodziewanie pojawia się zaginiona siostra Owena – Megan, a także mąż Jo. Dr Stephanie Edwards opuszcza szpital, a Owen i Amelia walczą o swoją miłość. „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. W trzecim kwartale 2017 roku serial uzyskał bardzo wysokie dopasowanie do kobiet z wyższym wykształceniem (AFF = 319, W 25-49 EDU HIGH) oraz do osób z ponadprzeciętnymi dochodami pow. 3500 PLN (AFF = 289, W 20-49 3500+)*.

ORVILLE – premierowe emisje w czwartki, od 2 listopada o 21:00

Już w listopadzie stacja FOX przygotowała prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów science fiction – serial „Orville”. Produkcja przedstawia przygody statku odkrywczego Orville, którego załoga składa się zarówno z ludzi, jak i kosmitów. Pomimo międzygatunkowości zespołu, jego członkowie na co dzień zmagają się z niebezpieczeństwami czyhającymi w kosmosie, jak i z często zabawnymi, ale przyziemnymi problemami. W rolę doświadczonego przez życie kapitana statku Eda Mercera wciela się wielokrotnie nagradzany Seth MacFarlane, a jego byłą żonę i jednocześnie pierwszego oficera statku gra utalentowana Adrianne Palicki. Co się wydarzy na pokładzie, gdy skłóceni byli małżonkowie będą musieli ze sobą współpracować? Jedno jest pewne, serial „Orville” zapewni widzom dużo rozrywki.

CSI: KRYMINALNE ZAGADKI NOWEGO JORKU – emisje od poniedziałku do piątku od 16:15

Jesień na kanale FOX upłynie pod znakiem „CSI: Kryminalnych zagadek z Nowego Jorku”. Ten popularny na całym świecie serial detektywistyczny opowiada o pracy wybitnych ekspertów z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego. Na jego czele stoi detektyw Mac Taylor, były żołnierz piechoty morskiej, którego żona zginęła w zamachu na World Trade Center. Wraz ze swoimi partnerami z pracy, m.in. Stellą i Dannym, Mac stawia czoła najbardziej zagadkowym zbrodniom jakie mają miejsce w najludniejszym mieście Stanów Zjednoczonych – Nowym Jorku. Seria „CSI: Kryminalne zagadki z Nowego Jorku” może pochwalić się dużą popularnością wśród polskich widzów. Tylko we wrześniu serial obejrzało ponad 1,3 mln osób! Co więcej, jego odbiorcami są jakościowe grupy widzów: przedstawiciele kadry managerskiej (AFF = 270, A 25-54 TOP MANAGEMENT) oraz osoby z wyższym wykształceniem (AFF = 269, W 25-54 EDU HIGH).

Dane: NAM, Q3 2017, 6:00-25:59, ADH%; AFF vs A 16-49; Programmes; IX 2017, COV A4+, Reach & Frequency. *dochód netto per gospodarstwo domowe