„Na tropie dzikich zwierząt” powraca z kolejnym sezonem!

Dawid Andres na przygodach zna się jak mało kto! Już po raz trzeci wyruszy w niezwykłą wyprawę, aby na własne oczy zobaczyć niesamowite zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Tym razem jego towarzyszem będzie 11-letni Stefan – razem przemierzą Chiny oraz Australię. Trzeci sezon „Na tropie dzikich zwierząt” już od 15 listopada na antenie Discovery Channel.

PREMIERA 3. SEZONU PROGRAMU “NA TROPIE DZIKICH ZWIERZĄT” NA ANTENIE DISCOVERY CHANNEL:  15 LISTOPADA, ŚRODA, GODZ. 14:30

Dawid Andres i Stefan, 11-letni miłośnik zwierząt, wspólnie wyruszą na poszukiwania wyjątkowych gatunków w ich naturalnym środowisku. Czeka ich naprawdę daleka podróż, ponieważ tym razem szlak wyprawy przebiegnie przez odległe Chiny oraz Australię.

Przygoda Dawida i Stefana rozpocznie się w chińskiej prowincji Syczuan, gdzie odwiedzą Chengdu – chińskie miasto słynące nie tylko ze znakomitej kuchni, ale także z powodu Bazy Badawczej Hodowli Pand Wielkich. To właśnie tu prowadzone są badania nad tym gatunkiem oraz podejmowane działania na rzecz jego ochrony. Dawid i Stefan przyjrzą się pandom w ich naturalnym środowisku i poznają ich zwyczaje. Będąc w Chinach postarają się odnaleźć również znacznie mniejsze i trudniejsze do spotkania pandy czerwone, a także przyjrzą się życiu kóz.

W dalszej części wyprawy podróżniczy duet dotrze do Australii – ojczyzny koali i diabłów tasmańskich. Ten różnorodny kontynent jest pełen niesamowitych gatunków zwierząt. Dawid i Stefan na wybrzeżu i w porcie Melbourne poszukają pingwinów małych, przemierzą pustynię, aby odnaleźć wielbłądy oraz zajrzą na południowy wschód kraju, aby przyjrzeć się zwyczajom papug kakadu.

W trzecim sezonie „Na tropie dzikich zwierząt” jak zwykle nie zabraknie zapierających dech w piersiach krajobrazów i ciekawostek ze świata natury. Dawid i Stefan, odwiedzając najdalsze zakątki świata, postarają się pokazać widzom, jak różnorodne i zadziwiające potrafi być królestwo zwierząt oraz jaką rolę powinien pełnić w nim człowiek. Z wrażliwością i szacunkiem przyjrzą się światu, który wciąż ma przed nami wiele tajemnic.

Trzeci sezon „Na tropie dzikich zwierząt” widzowie będą mogli oglądać w środowe popołudnia. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie się na antenie Discovery Channel już 15 listopada o 14:30. Program pojawi się również na Player.pl, gdzie dostępne są także poprzednie sezony.