MTV MUSIC – NA ANTENIE PREMIERA KOLEJNEJ EDYCJI MTV UNPLUGGED

Jesień w MTV Music to czas nowości oraz dużej dawki najlepszej muzyki. W niedzielę, 10 listopada o godz. 18:00 premiera kolejnego koncertu z kultowej serii „MTV Unplugged”. W maju tego roku, w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim Kasia Kowalska wykonała swoje największe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach „bez prądu”. Fani mieli okazję usłyszeć m. in. „Antidotum”, „Oto ja”, „Wyrzuć ten gniew”, „Alannah” czy „Coś optymistycznego”. W trakcie koncertu na scenie pojawili się także znakomici goście specjalni: Edyta Bartosiewicz i Stanisław Soyka, który wraz z Kasią wykonał swój największy hit, „Tolerancja”. Dodatkowo, zapis z koncertu został wydany na płycie CD, która jest już dostępna w sprzedaży.

W jesiennej ramówce MTV Music nie zabraknie również gorących hitów z amerykańskiego, europejskiego i polskiego rynku muzycznego. Porannym program „MTV Hits” to godzinna dawka najpopularniejszych hitów przeplatanych największymi przebojami ostatniej dekady. Dla fanów lokalnych produkcji, stacja oferuje „MTV polska lista” z najpopularniejszymi polskimi piosenkami.

Z kolei na kanale VH1 czekają najlepsze listy przebojów, w tym „This Week's VH1 Top 10”, która prezentuje dziesięć najczęściej słuchanych utworów z ostatniego tygodnia. Z kolei w programie „Hits Don't Lie” pojawią się utwory z różnych gatunków muzycznych, które w ostatnich latach królowały na najlepszych listach przebojów na całym świecie.