KONKURSY – ANGAŻUJ WIDZÓW W BEZPIECZNYM ŚRODOWISKU

MiniMini+ to pierwsza polska stacja dedykowana dzieciom w wieku przedszkolnym, stworzona z myślą o najmłodszych. Oferuje formaty, które zaspokajają potrzeby maluchów – uczą, bawią, inspirują, a przede wszystkim rozwijają. 

Programy pokazywane na antenie MiniMini+ są starannie dobierane pod możliwości percepcyjne i wiek dzieci, a co za tym idzie – dzięki konsultacjom z psychologami dziecięcymi i logopedami są w pełni przyjazne i bezpieczne. Bajki MiniMini+ wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny maluchów, pokazując im pozytywne wzorce zachowań. Inspirują, poszerzają słownictwo oraz tłumaczą niełatwe do opisania pojęcia o charakterze abstrakcyjnym.  Treści oglądane na kanale są odpowiednie i bezpieczne.

A w ramach bezpiecznych treści reklamodawcy mogą związać się z kanałem będąc częścią konkursu! Konkurs to idealna forma zaangażowania dla reklamodawców, którzy chcą pojawić się z produktem przy bezpiecznym kontencie, cenią sobie jakość i chcą znaleźć się przy oglądanych przez dzieci formatach! W ramach konkursu, MiniMini+ proponuje współpracę ze znanymi i ulubionymi postaciami m.in.: Rybka MiniMini, delfinek Finek i ośmiornica Lola („Przygody rybki MiniMini”), Lew Eryk i przyjaciele („Dzielny lew Eryk”), Myszka w Paski („Myszka w Paski”) czy Dzielna Hania i marudny Grymasek („Księżniczka Hania i Grymasek”).

Przy zaangażowaniu w 3-tygodniowy projekt konkursowy, MiniMini+ oferuje: emisję spotów konkursowych na kanale MiniMini+, obecność na stronie https://www.miniminiplus.pl/, wpis na profilu fb, aplikację konkursową, podstronę konkursową, grafiki oraz obsługę konkursu!