„MOTOWIZJA – WSZYSTKO, CO CHCESZ WIEDZIEĆ O MOTORYZACJI” – TO PRZESŁANIE TOWARZYSZY NASZYM WIDZOM JUŻ DWA LATA.

Motowizja jest wyjątkowym kanałem motoryzacyjnym, który przez 24 godziny na dobę ukazuje pełen obraz świata motoryzacji. Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji. Motowizja to również sportowe emocje: relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E oraz ekskluzywne transmisje z wyścigów serii DTM i ADAC GT Masters.

Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

Motowizja to przygotowane z pietyzmem programy dotyczące historii motoryzacji, samochodów i motocykli współczesnych oraz technologii przyszłości. W roku 2016 w ramówce zostanie zachowany dotychczasowy podział na wieczory tematyczne: poniedziałkowe pasmo MotoSport, o którym więcej informacji poniżej, wtorkowe pasmo MotoKlasyka (a nim m.in. premierowe odcinki programów Klasyki motoryzacji i Mistrzowie kierownicy), środowy MotoFun (to m.in. kolejne odcinki magazynu Formuła E – Dźwięk przyszłości i nowe zadania czekające na Kaskaderów), czwartkowe MotoCykle (a w nich m.in. charyzmatyczny Ostry i jego autorski program Motoślad, więcej informacji poniżej) oraz piątkowe MotoTrendy z nowymi odcinkami Supersamochodów i wizytą w Dubaju na wyborach najszybszego i najbardziej stylowego Auta na bogato. Start pasm – od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00.

Motowizja to również potężna dawka motosportu. Już teraz zapraszamy do śledzenia sezonu 2016 – z pewnością każdy kibic znajdzie tam coś dla siebie. Od relacji z krajowych imprez takich jak seria wyścigów BMW is Cup, czy międzynarodowej serii Volkswagen Golf Cup, mamy dla naszych widzów również wielkie emocje w postaci m.in. serii DTM, ADAC GT Masters czy Formuły E. Ponadto na antenie Motowizji kibice mogą śledzić rywalizację w rajdowych samochodowych mistrzostwach świata WRC z udziałem Roberta Kubicy czy w wyścigach wytrzymałościowych, gdzie startuje Michał Broniszewski. Dla fanów motocykli i talentów m.in. Tadeusza Błażusiaka mamy mistrzostwa świata enduro i hardenduro. Nie zapominamy również o fanach żużla. Od tego sezonu relacje z Nice Polskiej Ligi Żużlowej, każdy kibic czarnego sportu znajdzie w magazynie Motowizja Sport News. W programie również relacje z rajdów i wyścigów zarówno samochodowych, jak i motocyklowych przeplecione rozmowami gospodarza programu Łukasza Siudaka z zawodnikami, jego analizy i autorskie komentarze.

Dla motocyklistów Motowizja ma nie lada gratkę w postaci nowych odcinków programu Motoślad. Ten program udowadnia, że motocykl to nie tylko środek transportu, styl życia, wielki fan i adrenalina... dla wielu motocyklistów to także obiekt kultu. Prowadzący, dziennikarz i prezenter radiowy – Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski, jeszcze zanim nastanie wiosna, zaprezentuje w programie kilka gorących, motocyklowych nowości. Obok nich pojawią się również materiały dotyczące historii motocyklizmu i dokonań polskiej myśli technicznej w postaci słynnych Junaków. Ostry opowie też więcej o tym, w jaki sposób skonstruowany jest motocykl przeznaczony do driftu. Emisje programu co drugi czwartek o godzinie 22.00.

Niespodzianek, humoru i przede wszystkim testów kolejnych aut nie zabraknie w nowym roku także w programie Motojazda – Garaż Motowizji. W najbliższych odcinkach Marek Wieruszewski przetestuje nowe Audi Q7 i poszuka odpowiedzi na pytanie, czy 7-miejscowy SUV, który sam prowadzi się w korkach rzeczywiście jest wart pół miliona złotych, sprawdzi też czy Mitsubishi udało się dogonić konkurencję (test modelu Mitsubishi Outlander FL-facelift) oraz czy można pojechać w Alpy samochodem z dwucylindrowym silnikiem (test Fiata 500 TwinAir). Rozważy zakup 5-drzwiowego modelu MINI Clubman, praktycznego Volkswagena Touran (FL) oraz Peugeota 208 FL. Premiery w każdą niedzielę o 12.00.

Na antenie Motowizji pojawią się także kolejne odcinki popularnego, mającego swoją wierną widownię programu Na Osi. Dla przypomnienia jest to program zajmujący się sprawami transportu drogowego, prezentujący najświeższe informacje z branży transportowej i ze świata motoryzacji, wiodące na rynku rozwiązania, produkty, usługi oraz relacjonujący targi, zloty czy inne wydarzenia.

Jeśli interesują Cię kwestie związane z pojazdami użytkowymi i transportem (towarowym i osobowym) a także ich logistyką i spedycją koniecznie sprawdź Na Osi. W roli prowadzącego występuje Piotr Zelt. Premiery w każdą sobotę o 19.20, a styczniowe odcinki to idealny moment na podsumowanie ubiegłego roku widzianego z perspektywy czołowych producentów reprezentujących branżę transportową.

 

www.motowizja.pl

www.facebook.com/motowizja