LUTY PEŁEN EMOCJI Z COMEDY CENTRAL

Nie trzeba się obawiać długiej zimy, kiedy ramówka Comedy Central skrzy się od seriali wszechczasów, kultowych programów rozrywkowych i szalonych komedii. W czasie najkrótszego miesiąca roku na fanów dobrego humoru czeka wiele znakomitych propozycji programowych. Z kolei widzowie zapewniającej najlepszą rodzinną rozrywkę stacji Comedy Central Family mogą liczyć na jeszcze więcej najzabawniejszych propozycji programowych w codziennym paśmie specjalnym Comedy Central Extra!

W lutym codziennie w ramówce Comedy Central Family w godzinach od 20:00 do 2:30 pojawi się blok programowy Comedy Central Extra. Oferta nowego pasma zawiera najzabawniejsze i najbardziej emocjonujące programy komediowe, takie jak „Brooklyn 9-9”, „Seks w wielkim mieście” i „Latający cyrk Monty Pythona”. W ramówce Comedy Central Extra znajdą się także głośne polskie produkcje – bawiące do łez występy stand-upowe z programu „Comedy Club” oraz opowieści z historii Polski, opowiadane na rauszu przez znane postaci polskiego show-biznesu w programie „Drunk History – Pół litra historii”. Pojawią się także najlepsze hollywoodzkie komedie, w tym „Maska”, „Starsky i Hutch”, „Przyjaciele z kasą”, a także trzy części zwariowanego pastiszu horrorów z serii  „Straszny film”.

Z kolei na antenie najpopularniejszego kanału komediowego – Comedy Central – jak zwykle nie zabraknie kultowych seriali komediowych, m.in. serii „Przyjaciele”, „Teoria Wielkiego Podrywu” oraz pełnej absurdów animacji dla dorosłych „Brickleberry”. W ramówce pojawią się również uwielbiane przez widzów sitcomy, w tym „Dwie spłukane dziewczyny” i „Dwóch i pół”.