LISTOPAD W DISNEY CHANNEL ZE ŚWIETNYMI WYNIKAMI!

Kanał po raz kolejny może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami oglądalności: w porównaniu do tego samego okresu w roku poprzednim, urósł o prawie 35% w grupie dziewczynek w wieku 7-12 lat.

W kolejnych tygodniach stacja przygotowała dla swoich widzów kontynuacje uwielbianych seriali!

„MIRACULOUS: BIEDRONKA I CZARNY KOT” (2015) SERIAL

To już trzecia odsłona, przedstawiająca wspaniałe przygody głównych bohaterów popularnej serii. Marinette i Adrien to dwójka niezwykłych nastolatków, która została wybrana na wybawców Paryża! Ich misja polega na chwytaniu złych stworów – Akumanów – zdolnych przemienić każdego w czarny charakter. Ochraniając miasto przybierają postać superbohaterów: Marinette zamienia się w Biedronkę, a Adrien w Czarnego Kota. Ale Biedronka i Czarny Kot nie znają swoich prawdziwych tożsamości.

Serial jest bardzo lubiany zwłaszcza przez żeńską część młodej widowni. Jak na razie, w samym listopadzie, osiągnął bardzo dobre udziały wśród dziewczynek 7-12: SHR = 3,4%.

„BIA”

Najnowsza produkcja Disney Channel wystartowała z bardzo dobrymi wynikami. Jak dotąd, serial osiągnął 1,42% SHR w grupie W 7-12 lat, a odcinek wyemitowany 14. listopada wygenerował aż 3,9% SHR!

Serial opowiada historię grupy nastolatków, którzy odkrywają, dzielą się i rozwijają swoje talenty w miejscu o nazwie Fundom. To tam bohaterowie mogą się spotkać, a także tworzyć i wyrażać sztukę w pełnym zabawy i nieformalnym środowisku. Główną bohaterką serialu jest Bia Urquiza. 16-letnia dziewczyna z ogromną wyobraźnią i niesamowicie kreatywna. Bia wyraża siebie poprzez sztukę i rysunki inspirowane rzeczywistością, która ją otacza. To współczesna nastolatka, która nie rusza się bez ołówka, markera i innych przyborów do rysowania. Urodziła się w Brazylii, ale ostatecznie zamieszkała z rodzicami w Argentynie. Razem z przyjaciółmi Bia wyrusza po nowe przygody, zakochuje się, uczy jak przezwyciężać przeszkody oraz odkrywa jak ważna jest radość z życia. Najważniejszym zadaniem dla bohaterów będzie odnalezienie własnej, indywidualnej drogi do spełniania swoich marzeń.

Dane: NAM, 01.09-31.10.2019 vs. 01.09-31.10.2018, 01.11-14.11.2019, 06:00-25:59 SHR%, W7-12, Programmes