Lato pełne humoru i dobrej zabawy z Comedy Central Polska

Lato w Comedy Central to jeszcze większa ilość najlepszych i najzabawniejszych filmów oraz seriali. W wakacyjnej ramówce nie zabraknie ulubionych produkcji komediowych takich jak „Bob kocha Abisholę”, „Comedy Club” oraz „Przyjaciele”. Widzowie poznają także przygody bohaterów nowego serialu “Call me Kat”.

Już 17 lipca na Comedy Central będzie miała miejsce premiera nowego sitcomu „Call Me Kat”. Ten amerykański serial przedstawia historię kobiety, która każdego dnia stara się udowodnić swojej matce i reszcie świata, że będąc trzydziestodziewięcioletnią singielką też można wieść szczęśliwe życie. W tym celu rzuca karierę naukową i otwiera kawiarnię, w której nie jest jedyną gospodynią, bo towarzyszą jej… koty! W tytułową Kat wcieliła się znana fanom serialu „Teoria wielkiego podrywu” Mayim Bialik. Premierowe odcinki serialu emitowane będą w każdą sobotę i niedzielę o godz. 20:00.

W sierpniu na antenę wraca serial „Bob kocha Abisholę”. Widzowie będą mogli śledzić historię biznesmena Boba Wheelera (Billy Gardell), który po zawale serca zakochuje się w Abisholi, swojej pielęgniarce. Mężczyzna niezrażony początkowym brakiem zainteresowania ze strony Abisholi oraz ogromnymi różnicami w ich pochodzeniu, jest zdeterminowany, by zdobyć jej serce. Emisja serialu w weekendy od 7 sierpnia o godz. 20:00.

W Comedy Central nie zabraknie również uwielbianych przez widzów kultowych seriali. Od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 oraz 16:00 emitowane są przygody znanej na całym świecie paczki “Przyjaciół”. Widzowie mogą także śledzić perypetie bohaterów „Teorii wielkiego podrywu”. Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godz. 13:30 oraz 19:00. Fanów serialu „Dwóch i pół” zapraszamy do wspólnej zabawy przed ekranem od poniedziałku do piątku o godz. 22:30.

Także miłośnicy dobrego stand-upu znajdą coś dla siebie w postaci show „Comedy Club”, w którym wystąpią zarówno znani przedstawiciele sceny komediowej w Polsce jaki i ci, którzy w stand-up’ie stawiają pierwsze kroki. Emisja programu w weekendy o godz. 22:30 oraz od poniedziałku do piątku o godz. 23:30.

Na antenie pojawią się także kultowe amerykańskie filmy komediowe. Widzowie zobaczą takie produkcje, jak  „Wredne dziewczyny”, „Słodkie zmartwienia” czy szalone komedie z udziałem Leslie Nielsen’a: „Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego”, „Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta?”, i „Naga broń 33 ⅓: Ostateczna zniewaga”.