KOMEDIOWE LATO Z COMEDY CENTRAL POLSKA

W ramówce Comedy Central Polska, jak zawsze nie zabraknie najlepszych produkcji komediowych. Na widzów stacji czekać będą kultowi “Przyjaciele” i kolejne odcinki “Pełniejszej chaty”.

Widzowie Comedy Central niezmiennie śledzić mogą przygody znanej na całym świecie paczki “Przyjaciół”. Jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji, opowiadający o życiu szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godz. 11:05 oraz 18:00. Z kolei dla wszystkich fanów znanej z lat 80. produkcji “Pełna chata”, stacja przygotowała serię odcinków nowej odsłony. “Pełniejsza chata” jest kontynuacją znanego formatu z lat 80. Serial koncentruje się wokół wdowy D.J. Tanner, matki trzech chłopców, która wprowadza się do domu z dzieciństwa. Emisja “Pełniejszej chaty” od poniedziałku do piątku o godz. 10:00 oraz 17:00.

Ponadto, w każdą sobotę o godz. 21:00 na antenie Comedy Central Polska kolejny odcinek balkonowych historii z serii “Balcony Stories XL”. W programie, który realizowany jest w 130 krajach, prezentowane są najzabawniejsze i najciekawsze filmiki pokazujące codzienne życie w dobie izolacji społecznej.

Z kolei w czerwcu, dla wszystkich fanów Sheldona Coopera solidna porcja odcinków “Teorii Wielkiego Podrywu”. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 oraz całodniowy maraton w każdą niedzielę od godz. 6:30.