KOMEDIOWA ZIMA I NERDOWSKI QUIZ WIEDZY W COMEDY CENTRAL!

Najbliższe miesiące na Comedy Central upłyną przede wszystkim pod znakiem „Teorii wielkiego podrywu”. Od 25 listopada stacja emituje najnowszy, jedenasty sezon kultowego już serialu o  grupie nerdów. W ramówce nie zabraknie również innych uwielbianych przez widzów seriali, jak „Przyjaciele”, czy niegrzecznych animacji – „Rick i Morty” i „Brickleberry”. Fani będą mieli także okazję, by ponowie obejrzeć pierwszy sezon „Drunk History – Pół litra historii”. Z kolei w wigilijny wieczór stacja wyemituje przezabawną komedię w gwiazdorskiej obsadzie „Jak ugryźć 10 milionów” z Brucem Willisem i Matthew Perrym w rolach głównych.

Nerdowski quiz wiedzy

Z okazji premiery 11. sezonu kultowego serialu „Teoria wielkiego podrywu”, stacja Comedy Central i firma Acer przygotowały wyjątkowy konkurs. Nagrodą główną jest, stworzony z myślą o graczach, laptop Acer Predator Helios 300. By odblokować pytanie konkursowe uczestnicy konkursu muszą rozwiązać niesamowicie geekowy quiz wiedzy składający się z 5 pytań. Konkurs trwa od 5 do 22 grudnia i jest podzielony na sześć mini etapów.  Co trzy dni wyłaniany będzie jeden zwycięzca, którzy otrzyma nagrody dodatkowe. Na koniec konkursu spośród 6 laureatów wybrany zostanie zdobywca nagrody głównej.

Strona konkursowa: http://www.comedycentral.pl/predator

JAK UGRYŹĆ 10 MILIONÓW

Premiera: 24 grudnia, niedziela, godz. 22:00

Zaskakująca komedia w gwiazdorskiej obsadzie! Miły i nieco fajtłapowaty dentysta, Nicholas "Oz" Oseransky wiedzie spokojne, ułożone życie. Wszystko zmienia się, gdy wraz z żoną odkrywają, że do domu obok wprowadził się poszukiwany przez chicagowską mafię płatny zabójca, Jimmy "Tulipan" Tudeski”. Od tej chwili życie Nicholasa już nigdy nie będzie takie samo.

Styczeń na Comedy Central

TEORIA WIELKIEGO PODRYWU sezon 11

Emisja: poniedziałki-piątki, godz. 22:00

Kolejna seria przygód najsłynniejszych geeków na świecie! W nowym sezonie nie zabraknie sercowych rozterek, zawodowych wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ogromne emocje będą towarzyszyć bohaterom już od pierwszego odcinka, w którym dowiemy się czy Amy przyjmie oświadczyny Sheldona. A to przecież dopiero początek!

PRZYJACIELE

Emisja: poniedziałki-piątki, godz. 19:00

Kultowy serial „Przyjaciele” opowiada o przygodach szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel jest pasjonatką mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka ze szkolnych lat, Monica to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe - artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Ross jest paleontologiem, Joey gwiazdą opery mydlanej, a Chandler… po prostu Chandlerem. Mimo, iż wiele ich dzieli połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna radości, życiowych dylematów i przede wszystkim zabawnych nieporozumień.

DRUNK HISTORY - PÓŁ LITRA HISTORII

Emisja: czwartki, godz. 22:00

W „Drunk History – Pół litra historii” znane osobistości polskiego show biznesu opowiedzą o zabawnych sytuacjach zza kulis wielkich wydarzeń z historii Polski. Humorystyczny akcent programu potęguje fakt, że historie opowiadane będą pod lekkim wpływem alkoholu, więc nierzadko ich przebieg będzie zaskakujący dla widza. Fabułę opowiadań zobrazują inscenizacje kostiumowe.

BRICKLEBERRY, sezon 3

Emisja: soboty, godz. 23:00

Trzeci sezon przezabawnej animacji dla dorosłych rozpoczyna się od wizyty prezydenta Obamy w Brickleberry. Wyjątkowy gość będzie przyczyna wielu przezabawnych i zaskakujących sytuacji. Twórcą serialu jest Daniel Tosh, znany z takich produkcji jak „Tosh.O”, w którym w sposób absolutnie niepoprawny politycznie kpi ze wszystkich tematów.

RICK & MORTY, sezon 2

Emisja: niedziele, godz. 23:30

Żaden dziadek we wszechświecie nie urozmaica życia swojego 14-letniego wnuka tak, jak robi to Rick Sanchez. Ten ekscentryczny staruszek i zarazem genialny naukowiec potrafi zorganizować swojemu podopiecznemu prawdziwie kosmiczne wycieczki. Rick zabiera wnuka na „wypady” do najdalszych zakątków wszechświata, gdzie ma w zwyczaju załatwiać swoje szemrane interesy.