KOLEJNE WAŻNE I INSPIRUJĄCE TEMATY W „MIEŚCIE KOBIET” NA TVN STYLE!

Agnieszka Hyży, dziennikarka muzyczna Anna Gacek, psycholożki Joanna Frejus i Magdalena Chorzewska, Magdalena Mikołajczyk oraz Edyta Plich w czwartym odcinku “Miasta kobiet” w TVN Style.

W najbliższym odcinku „Miasta Kobiet” po raz kolejny nie zabraknie trudnych i ważnych tematów. Agnieszka Hyży i Joanna Frejus podzielą się z widzami osobistymi doświadczeniami związanymi z poronieniem. Mimo tego, że Polek, które tracą ciążę jest bardzo dużo, w przestrzeni publicznej nadal niewiele się o tym mówi. Z jakimi trudnościami borykają się kobiety, które straciły dziecko? Czy jest coś, co może im pomóc? Jak w takiej sytuacji odnajdują się mężczyźni, którzy mieli zostać ojcami?

O tym, jak mówić o sobie dobrze, prowadzące porozmawiają ze znaną dziennikarką muzyczną Anną Gacek, która nie boi się nazywać siebie "zawodowym sztosem". Dlaczego kobietom ciężko mówić o swoich sukcesach? Skąd się to bierze? Jak to zmienić i zacząć nad sobą pracować podpowie psycholożka Magdalena Chorzewska.

Znacie jeden z najsłynniejszych hashtagów #jestem dość? “Miasto kobiet” przedstawia jego twórczynię, autorkę bloga matkojedyna.com - Magdalenę Mikołajczyk.

Wrzesień to czas, kiedy rodzice zapisują dzieci na różne zajęcia dodatkowe. Wystarczy angielski? Czy może jeszcze francuski, piłka i ceramika? Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? Z mamą czterech synów i dyrektorką Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży, Edytą Plich porozmawiamy jak obudzić w dziecku pasję oraz dobrać zajęcia dodatkowe do charakteru i planu dnia dziecka.

Powrót formatu w odświeżonej formule zaowocował bardzo dobrymi wynikami oglądalności. Dotychczasowe odcinki premierowe „Miasta Kobiet” w grupie komercyjnej uzyskały średni udział SHR=1,3%, a także świetne wyniki i bardzo dobry indeks dopasowania w grupie kobiet z wyższym wykształceniem: SHR=2,8%, AFF=168 oraz w grupie niezależnych kobiet z wysokimi dochodami: SHR=2,4%, AFF=198.

Premiera: niedziela, 26 września, godz. 12.30 i 22.15.

Dane: NAM, 05.09-19.09.2021; SHR% A16-49, W16-49 edu high, W25-49 inc 3500+; AFF vs A16-49.