DOROTA WELLMAN ROZMAWIA Z KOLEJNYMI „INSPIRUJĄCYMI KOBIETAMI” W TVN STYLE

Mają odwagę łamać stereotypy, iść pod prąd, swoim uporem zmieniać świat. Pochodzą z różnych zakątków Polski, pracują w różnych branżach, ale łączy je jedno – nie boją się wyzwań, mają misję i z wielkim zaangażowaniem robią coś dla innych. Mowa o „Inspirujących kobietach”, których sylwetki poznamy w nowym sezonie programu Doroty Wellman.

Dziennikarka już po raz drugi przedstawi nam historie wyjątkowych kobiet, które odważyły się pójść za marzeniami i konsekwentnie realizują wizję swojego życia. Ich postawa i siła mogą stanowić inspirację oraz wzór dla innych. Są wśród nich zarówno takie, które od podstaw stworzyły świetnie prosperujące dziś biznesy, jak i aktywne, pełne inicjatywy społeczniczki czy działaczki z wielką wrażliwością i sercem dla tych najbardziej potrzebujących. Pierwszą z nich poznamy już w najbliższą niedzielę.

Iwona Woźniewska jest pedagogiem z powołania pracującym z tzw. „trudną młodzieżą” w Trójmieście. Problemy z którymi się styka w pracy ze swoimi podopiecznymi na pewno nie są wagi lekkiej. Bohaterka odcinka jest pochłonięta swoim zajęciem praktycznie 24 godziny na dobę. Jak mimo wszystkich trudności udaje jej się podchodzić do swoich zadań z humorem i dystansem? Czy właśnie dzięki temu zdobywa zaufanie i podbija serca nastolatków? W założonym przez nią Stowarzyszeniu 180 stopni organizuje dzieciom spotkania, warsztaty i prowadzi terapie. Wychodzi na ulicę poznawać dzieci, które zmagają się z bardzo różnymi problemami. Uwielbia z nimi rozmawiać. Nigdy nie jest obojętna na ich krzywdę.

Silne, niezależne, z pasją i przekonaniem, że można wszystko! Takie są „Inspirujące kobiety” w TVN Style!

Premiera: 12 września, niedziela, godz. 16.45

Program będzie również dostępny w serwisie player.pl.