DISNEY CHANNEL - WESOŁY POWRÓT DO SZKOŁY !

Już od 5 września na widzów Disney Channel czeka mnóstwo premier programowych i nowych sezonów uwielbianych seriali.

„Nastoletnia Agentka” to nowa szpiegowska komedia z udziałem gwiazd, która od czasu swojej styczniowej premiery w Stanach Zjednoczonych jest serialem numer 1 wśród widzów pomiędzy 6. a 11. rokiem życia. Serial pojawi się na antenie Disney Channel 26 września o 10:30. Celem głównej bohaterki będzie zwerbowanie do pomocy byłego szpiega i eksperta w dziedzinie technik komputerowych w momencie gdy jej wyrafinowany robot o imieniu Judy ucieka i zostaje schwytany przez agentów wroga.

W nowym 4. sezonie „Jessie” na widzów czeka jeszcze więcej zabawy, śmiechu i ekscytujących przygód. Jessie to towarzyska i uwielbiająca dobrą zabawę 19-latka z Teksasu. Ma wielkie marzenia związane z Nowym Jorkiem i silne postanowienie, by je wszystkie spełnić. Przygody młodej opiekunki są szczególnie uwielbiane przez dziewczynki w wieku 7-12, czego dowodem jest lipcowy indeks AFF na poziomie 259.

18 września na antenie Disney Channel pojawi się długo oczekiwana premiera filmu „Następcy”. Produkcja opowiada o magicznym królestwie Auradonu, w którym Król Bestia i Królowa Bella szykują dla swojego syna, Księcia Bena, ceremonię przejęcia tronu. Jego pierwszą oficjalną decyzją jest sprowadzenie do Auradonu dzieci mieszkających na Wyspie Potępionych - miejscu będącym domem wielu znanych czarnych charakterów. Mal, Evie, Carlos i Jay po raz pierwszy opuszczą wyspę. Czy podążą śladami swoich rodziców? A może odnajdą w sobie dobro i uratują królestwo?

„Nastoletnia agentka”  – emisja 26 września o 10:30
„Jessie” – emisja 5 września o 10:30
„Następcy” – emisja 18 września o 18:00Zapraszamy do współpracy!

Źródło: NAM, AFF 07.2015 w 7-12 vs. a 4-12