JESIENNE WIECZORY TYLKO Z PARAMOUNT CHANNEL

W sierpniu kanał filmowy Paramount Channel osiągnął udział na poziomie 0,38%, docierając dziennie do około 401 tysięcy widzów. Największą oglądalność zdobyły tytuły takiej jak „Książę w Nowym Jorku”, „Straszny film” oraz „Straszny film 2”. Wysoka oglądalność wiąże się z ciekawą ofertą filmową, jaką proponuje swoim widzom Paramount Channel.

Tej jesieni w ramówce Paramount Channel nie zabraknie największych komediowych hitów, miłosnych oraz trzymających w napięciu produkcji filmowych z Hollywood. W poniedziałek, 23 września o godz. 18:00 na antenie premierowo pojawi się film „Napoleon wybuchowiec”. Tytułowy Napoleon pomaga swojemu przyjacielowi w wyborach na przewodniczącego klasy. W środę, 2 października o godz. 22:30 wyemitowany zostanie film „Shaft”. Samuel L. Jackson w roli detektywa samotnie ściga mordercę, mając przeciwko sobie handlarzy narkotyków oraz policję. Z kolei w niedzielę, 27 października o godz. 22:10, widzowie Paramount Channel będą mogli obejrzeć oscarową produkcję reżyserii Quentina Tarantino „Pulp Fiction”, przedstawiającą przewrotne historie dwóch płatnych morderców Vincenta (John Travolta) i Julesa (Samuel L. Jackson), żony gangstera Mii (Uma Thurman) oraz boksera Butcha (Bruce Willis).

W poniedziałki emitowane są trzymające w napięciu filmy akcji. Już 23 września o godz. 20:00 na antenie pojawi się film „Dzień zagłady”, 30 września o godz. 20:00 „G. I. Joe: Odwet”, a 7 października o godz. 20:00 „Tajemnice Los Angeles” oraz „Królowie ulicy” o godz. 23:10. Z kolei w środy na widzów czekają najlepsze filmy komediowe. Na ekranie 25 września o godz. 18:10 Jim Carrey w filmie „Ace Ventura: Zew natury”, a od godz. 20:00 dwie części serii „Jackass 3D” i „Jackass: Bezwstydny Dziadek”. Już 16 października o godz. 20:00 na antenie pojawi się także komedia „Poznaj moich rodziców” z Benem Stillerem i Robertem De Niro w rolach głównych.

Jesienią na antenie Paramount Channel na widzów czeka weekendowy maraton z czterema pierwszymi częściami „Indiany Jones”, których emisja pojawi się 21 i 22 września od godz. 20:00. Dla fanów dramatu, w sobotę, 28 września o godz. 22:30 stacja oferuje film „Zjawa” z udziałem Leonardo DiCaprio i Tomem Hardym, z kolei w czwartek, 3 października o godz. 20:00 film „Lot” reżyserii Roberta Zemeckisa. A już w październiku, abonenci platformy Paramount Play będą mieli możliwość obejrzenia drugiego sezonu serialu „Yellowstone”, przedstawiający rodzinę Duttonów prowadzącą rozległe ranczo w Montanie. Właściciel John Dutton (Kevin Costner) musi zmierzyć się między innymi z deweloperami oraz rezerwatem Indian, którzy planują przejąć ziemię.

Dane: NAM, 08.2019, 06:00-25:59, SHR% A16-49, DayParts