JESIENNE NOWOŚCI HGTV - JAKOŚCIOWY KONTENT DOCIERAJĄCY DO ATRAKCYJNYCH GRUP WIDZÓW

Oferta stacji HGTV Home & Garden jest skierowana przede wszystkim do ludzi, którzy postrzegają dom jako bezpieczne centrum życia rodzinnego, źródło inspiracji, a także miejsce pracy, zabawy i relaksu. Kanał pokazuje świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów; inspiruje, zachwyca i pomaga. Szczególną uwagę i zainteresowanie widzów przyciągają programy poświęcone ogrodom, takie jak „Nowa Maja w ogrodzie z Mają Popielarską ale także formaty prowadzone przez znanych i uwielbianych projektantów wnętrz i architektów - Dorotę Szelągowską (m.in. „Totalne remonty Szelągowskiej”, „Domowe Rewolucje”) i Krzysztofa Mirucia („Weekendowa metamorfoza”, „Zgłoś remont”) oraz liczne zagraniczne, jakościowe pozycje pokazujące spektakularne metamorfozy oraz zupełnie wyjątkowe miejsca i lokalizacje. Jesienią stacja przygotowała dla swoich widzów wiele atrakcyjnych nowości!

ZGŁOŚ REMONT

10 października zadebiutował na antenie szósty sezon formatu z Krzysztofem Miruciem „Zgłoś remont”. W najnowszej, 12 odcinkowej serii Architekt zmierzy się z kolejnymi wyzwaniami i zaprezentuje spektakularne metamorfozy mieszkań bohaterów. Razem z programem zadebiutowała także nowa aplikacja insbay, która umożliwia widzom i internautom nie tylko łatwo zidentyfikować produkty wykorzystane przez Krzysztofa Mirucia, ale również przekierowuje zainteresowanych bezpośrednio na stronę producenta lub sklepu posiadającego je w swojej ofercie.
Emisja: od 10.10.2020,  sobota godz. 22:00

PARA W REMONT

Czy w swoim własnym mieszkaniu czujesz się źle i chciałbyś znaleźć się w innym miejscu? Nie pakuj walizek – wezwij profesjonalistów, którzy zmienią twoje wnętrze! Z pomocą wyruszy niezawodne, zgrane małżeństwo projektantów – Mirella i Marcin doskonale znani widzom HGTV. Tym razem, w zupełnie nowej odsłonie formatu, swoich sił spróbują we wnętrzach znajdujących się w okolicy Olsztyna, gdzie teraz mieszkają. Czy na naszych oczach wyczarują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia? Budżet i czas pozostaje ten sam – 10 000 zł i tylko 3 dni, a do tego pokłady energii i talentu. Cała para w remont po raz kolejny!
Emisja: od 25.10.2020, niedziela godz. 11:00

NIEOCZYWISTE MIEJSCA

Prowadząca Katarzyna Jaroszyńska odwiedza zwykłych Polaków w niezwykłych wnętrzach. Tym razem skupi się na poszukiwaniu tych, którzy zdecydowali się na wybudowanie nietypowego domu, w pięknych okolicznościach przyrody. Mikro-domy z prefabrykatów, przyczepy, domki holenderskie, barki, siedliska z kontenerów. Zobaczymy historie domów przez pryzmat ich właścicieli lub w asyście zaangażowanych w prace architektów. Prześledzimy, w miarę możliwości, etapy budowy i poznamy wszystkie nietypowe rozwiązania wnętrzarskie. Ten program to opowieść o małych domach bez tajemnic.
Emisja: od 25.10.2020, niedziela godz. 11:30

POMYSŁOWE PROJEKTY

Pomysłowe projekty to nowy program HGTV, w którym prowadząca, Iwona Durka pomoże bohaterom, którzy znaleźli się we „wnętrzarskich” tarapatach. Tym, którzy nie mają pomysłu na to, jak urządzić konkretne pomieszczenie w swoim mieszkaniu przedstawi dwa projekty do wyboru. Gospodyni programu udowodni, że liczy się tak naprawdę pomysł, a nie zasobność portfela. Poznamy oryginalne, łatwe i przede wszystkim tanie pomysły na to by wnętrze stało się znów piękne i funkcjonalne. Iwona, działając w duchu zero waste, pokaże jak nadać nowe życie meblom i przedmiotom, których czas świetności już dawno minął. W pracach remontowych wspomoże ją niezawodny fachowiec Szymon Pasierowski i jego ekipa.
Emisja: od 04.11.2020, środy godz. 22:00