BARDZO DOBRE WYNIKI WE WRZEŚNIU I JESIEŃ BOGATA W PREMIERY!

Jesienna ramówka HGTV utwierdza w przekonaniu, że kanał niezmiennie cieszy się popularnością dzięki swoim jakościowym produkcjom, będącym źródłem wiedzy i inspiracji na temat remontów, urządzania wnętrz, czy organizowania przestrzeni wokół domu. Widzowie cenią merytoryczne podejście i szereg porad serwowanych przez ekspertów i doświadczonych fachowców. Wrześniowe premiery na antenie HGTV odnotowały bardzo dobre wyniki w grupie kobiet z miast – nowy sezon „Polowania na ogród” uzyskał średni SHR=2,16% i AFF=150, a start ósmej już serii „House Hunters - Poszukiwacze domów” nie pozostał w tyle, zdobywając średni udział na poziomie SHR=2,41% i AFF=267. Angażująca ramówka wypełniona uwielbianymi przez widzów formatami przekłada się na świetne wyniki kanału – tylko we wrześniu w grupie kobiet z miast stacja odnotowała wzrost SHR% RdR o 74%, uzyskując aż 1,12% udziału w rynku. Październik i listopad to również miesiące, w których na widzów czekać będą nowe odcinki topowych formatów, jak i niezwykłe nowości. Już 10 października zapraszamy na dzień z niezastąpionym Krzysztofem Miruciem – od godz. 11:00 widzowie obejrzą powtórki „Weekendowej metamorfozy” i poprzednich sezonów „Zgłoś remont”, aby o 22:00 zobaczyć zupełnie nowy, 6. sezon tego formatu! 25 października powrócą na antenę Mirella i Marcin Kępczyńscy w trzecim sezonie „Pary w remont”, a także wyemitujemy pierwszy odcinek nowego programu „Nieoczywiste miejsca”, w którym Katarzyna Jaroszyńska odwiedzać będzie nietypowe domy. Nowości nie zabraknie, ponieważ od 4 listopada zapraszamy również na „Pomysłowe projekty” z nową prowadzącą HGTV, Iwoną Durką, która pomoże naszym bohaterom wydostać się z „wnętrzarskich” tarapatów.

JESIENNE PREMIERY:

EVENT ODLOTOWE REMONTY: „Weekendowa metamorfoza” (2 odcinki) i „Zgłoś remont” (6 odcinków) 

Premiera: sobota 10 października od godz. 11:00

Krzysztof Miruć - architekt, którego nie trzeba przedstawiać. Swoimi pomysłami odmienił nie jedno mieszkanie i życie. Inspiruje, zmienia, kreuje. Zobacz jedne z jego najlepszych przemian i naszykuj się na kolejny sezon dobrych pomysłów.

ZGŁOŚ REMONT

Premiera: sobota 10 października godz. 22:00

Co zrobić z dziwnym podestem w kuchni? Jak zamienić mieszkanie po dziadkach w nowoczesny apartament? Gdzie szukać pomysłu na urządzenie salonu? W jaki sposób zaaranżować łazienkę i które płytki są najlepsze? Na te pytania odpowiemy w już szóstym sezonie programu „Zgłoś remont”! W każdym odcinku doświadczony architekt, w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu, przeprowadzi całkowitą metamorfozę pomieszczenia lub mieszkania. Kto tym razem będzie miał szczęście pracować z Krzysztofem? Który remont pójdzie jak bułka z masłem? Czy zaproponowane przez prowadzącego rozwiązania spodobają się zleceniodawcom? Z wypiekami na twarzy czekamy na spektakularne finały i garść inspiracji. Jak widzowie doskonale już wiedzą – Krzysztof Miruć potrafi zaskoczyć!

PARA W REMONT

Premiera: niedziela 25 października godz. 11:00

Nieograniczona wyobraźnia, ogromne doświadczenie i zaskakujące metamorfozy! A to wszystko do kwadratu! Podbili serca widzów, a teraz z nową energią wracają na ekrany! Proszę Państwa – oto Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński, czyli „Para w remont"! Tym razem, w zupełnie nowej odsłonie formatu, swoich sił spróbują we wnętrzach znajdujących się w okolicy Olsztyna, gdzie teraz mieszkają. Czy na naszych oczach wyczarują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia? Budżet i czas pozostaje ten sam – 10 000 zł i tylko trzy dni! Cała para w remont po raz kolejny!

NIEOCZYWISTE MIEJSCA

Premiera: niedziela 25 października godz. 11:30

Mikrodomy z prefabrykatów, przyczepy, domki holenderskie, barki, siedliska z kontenerów – już jesienią Katarzyna Jaroszyńska odwiedzi zwykłych Polaków w niezwykłych wnętrzach! Tym razem skupi się na poszukiwaniu osób, które zdecydowały się na wybudowanie nietypowego domu w pięknych okolicznościach przyrody. W nowej serii widzowie zobaczą historie mieszkań przez pryzmat ich właścicieli lub architektów. Wspólnie prześledzimy etapy budowy tych przestrzeni i poznamy wszystkie nietypowe rozwiązania wnętrzarskie. Ten program to wyjątkowa opowieść o małych domach bez tajemnic!

POMYSŁOWE PROJEKTY

Premiera: środa 4 listopada godz. 22:00

Iwona Durka – Nowa Twarz kanału HGTV - będzie pomagać bohaterom, którzy znaleźli się we „wnętrzarskich” tarapatach, tzn. nie mają kompletnie pomysłu na to, jak urządzić konkretne pomieszczenie w mieszkaniu. Po obejrzeniu wnętrza do metamorfozy oraz rozmowach z właścicielami, prowadząca przedstawi im dwa przykładowe projekty w ich ulubionych stylach. Gospodyni programu udowodni, że liczy się tak naprawdę pomysł, a nie zasobność portfela. Poznamy oryginalne, łatwe i przede wszystkim tanie sposoby na to, by niemodne już wnętrze stało się znów piękne i funkcjonalne. Prowadząca, działając w duchu zero waste, własnoręcznie pokaże jak nadać nowe życie meblom i przedmiotom, których czasy świetności już dawno minęły - dzięki czemu program wzbogacą ciekawe tutoriale DIY.

Dane: 01.09 – 30.09.2019, 01.09 – 30.09.2020; W16-49 c50+; SHR%; AFF vs A 16-49