JESIEŃ W ROMANCE TV

W Romance TV pełnia uczuć i namiętności, ponieważ u nas Jesień romansami się zaczyna… Na kanale zagości wiele wspaniałych filmowych i serialowych premier, które osłodzą widzom coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory. Wrzesień to czas emisji nowego serialu familijnego „Rodzinka w opałach”, październik natomiast upłynie pod znakiem bestsellerowych ekranizacji powieści Rosamunde Pilcher. To nie koniec emocji, które czekają na widzów Romance TV. Już 1 września rusza głosowanie w konkursie Romance TV Award w kategorii najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce!

We wrześniu poczujemy weselny klimat dzięki Gorączce ślubnej w Romance TV i filmom o tej tematyce. 1 września, przez cały dzień, emitowany będzie cykl Cała w bieli – wielkie przygotowania do ślubu, gdzie zobaczymy między innymi premierowy film „Wenus w czwartym domu” o godz. 20:00 oraz wiele innych filmów. Okaże się, że przygotowania do ślubu to czasem naprawdę duże wyzwanie. Natomiast, kiedy już uda nam się przez to przebrnąć, czeka na nas… Ślub na otwartym morzu! W każdy piątek września o godz. 21:55 będziemy świadkami przepięknych ceremonii w najróżniejszych zakątkach świata, dzięki filmom z serii „Rejs ku szczęściu”.

Na przełomie lata i jesieni zobaczymy wyjątkowe premiery – przede wszystkim nowy serial „Rodzinka w opałach”, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i dojrzałym widzom. 8 września zajrzymy do domu rodziny Maybacher, gdzie panuje prawdziwy chaos za sprawą dojrzewającej córki. Zapraszamy w soboty o godz. 20:00 na dwa odcinki „Rodzinki w opałach”.

Jesień w Romance TV to czas pięknych uczuć, a to za sprawą cyklu Romansami jesień się zaczyna, pełnego wspaniałych premier Ingi Lindström. 23 września o 20:00 dowiemy się, czy młodej lekarce weterynarii, Liv, uda się spełnić jej największe marzenie… W kolejną niedzielę, również o godz. 20:00 spotkamy się przed telewizorami, by śledzić losy kreatorki perfum, Sagi, w filmie „Inga Lindström: Dwa światy”.

Październik upłynie widzom pod znakiem Rosamunde Pilcher. W tym miesiącu świętujemy 25 lecie ekranizacji powieści tej wspaniałej autorki na szklanym ekranie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich fanów jej historii cztery premiery z cyklu Złoty październik z Rosamunde Pilcher: „Niania pilnie potrzebna”, „Kiedy ryby się uśmiechają”, „Odziedziczone szczęście”, „Ostatnia wola naszego ojca”, które zobaczymy kolejno w każdy wtorek od 9.10, o godz. 22:00. Poza premierami, warto też przypomnieć sobie inne historie tej wybitnej pisarki, a okazję ku temu będziemy mieć od poniedziałku do piątku o godz. 18:10, przez cały miesiąc.

To jednak nie koniec wrażeń. Już w listopadzie zobaczymy długo wyczekiwaną premierę – „Miłość na mazurach”. Niemiecko-polską produkcję z udziałem ambasadorki Romance TV– Aleksandry Woźniak, Marka Włodarczyka i Zofii Czerwińskiej. Również w listopadzie na fanów „Górskiego lekarza” czeka niespodzianka – nowy sezon uwielbianego serialu. Zapraszamy!

Do tego, już 1 września rusza głosowanie w konkursie Romance TV Award – nagrody dla najbardziej romantycznych hoteli,  który wyróżnia obiekty w Polsce za ich miłosny charakter, specjalną ofertę dla dwojga i możliwość spędzenia nastrojowych chwil w urokliwej scenerii. Poznaliśmy już finałowe hotele, które w tym roku będą walczyć o głosy w kategorii najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce. Głosowanie publiczności będzie możliwe poprzez formularz umieszczony na stronie https://www.romance-tv.pl/romance-tv-award .