BLAUE BLUME - WYBIERZ NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNY POLSKI FILM KRÓTKOMETRAŻOWY I WYGRAJ ROMANTYCZNY WEEKEND DLA DWOJGA W PAŁACU WARLITY!

Blaue Blume to nagroda dla najbardziej romantycznych filmów krótkometrażowych, która przyznawana jest przez stację Romance TV od 2011 roku. Obecnie zostanie przyznana po raz dwunasty, a w Polsce po raz pierwszy!

Do udziału w pierwszej polskiej edycji konkursu zgłosiło się kilkunastu twórców z najważniejszych szkół filmowych w Polsce. Spośród nich wyłoniono 15 finalistów, którzy zawalczą o główną nagrodę. Decyzja o tym kto zostanie laureatem leży w rękach jury oraz widzów, którzy będą mogli obejrzeć wszystkie finałowe filmy w serwisie player.pl, a następnie oddać głos na swojego faworyta. Na głosujących również czeka nagroda – osoba, która najciekawiej uzasadni swój filmowy wybór otrzyma weekendowy pobyt dla dwojga w Pałacu Warlity, laureata nagrody Romance TV Award w kategorii Najbardziej Romantyczna Oferta dla Par.

Uroczyste wręczenie nagród Blaue Blume, z udziałem wielu znamienitych gości, reżyserów oraz producentów z branży filmowej i telewizyjnej odbędzie się 14. Lutego w Berlinie. Co więcej zwycięski film, w wieczór ceremonii wręczenia nagród zostanie wyemitowany na antenie Romance TV jako światowa premiera.

Kliknij tu i obejrzyj filmy w serwisie player.pl

Kliknij tu i zagłosuj na najbardziej romantyczny polski film krótkometrażowy!